Suzuki DL 650 V-Strom (2003)

Vlastník Ander1986
Vloženo 19.2.2012
Aktualizováno 18.1.2016

Vloženo: 11.09.2014, Uskutečněno: 11.09.2014, Stav tachometru: 90200 km, Zhlédnuto: 8x

Řetězovka a zadní brzdové desky. Nechal jsem to udělat odborníka.
Dneska jsem to v dešti převezl domů. Sice to nebyla zrovna kochací jízda, ale nemohl jsem si nevšimnou změny v jízdním projevu motorky. Nový řetěz udělá hodně. Zmizely veškeré děsivé zvuky. Pominulo cukání při přeřazování. Akcelerace se projevuje plynule bez pohupavého efektu (předešlý řetěz byl fakt na kaši). S dosavadním servismenem jsem nad míru spokojený. Opravil i pružinu centrálního stojanu a mírně vytunil úchyt pružiny. Teď už by snad neměla prasknout a za mnou by se nemusela objevit ohnivá koule jisker od stojanu, který vláčím po zemi. Z motorky se stává slušná pokladnička. Abych vše uvedl do dokonalosti, potřeboval bych udělat ještě přední brzdové obložení, kde mi zbývá zhruba 20% dosavadního. Dále GO motoru. Zejména pístní kroužky a gufera ventilů. Spotřeba oleje by se tak mohla dostat do normálu. Jinak si ševelí velmi dobře. Myslím, že po motorové stránce tam "říznu" dalších 30tis bez problémů.

istonbike (2) napsal 14.09.2014 v 12:41

Super kam jezdis servisovat potreboval bych taky vymenit desky,podivat se na vidlu ventily a opravit klakson

• Prodej Stroma

A tak začal srdcervoucí čas bez motorky. Sloužil výborně a nenechal mě ani jednou ve štychu. Strávil po mém boku krásné 4 roky a najeli jsme společně něco lehce přes 30 tisíc km. Služ tedy věrně dál svému novému majiteli

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.07.2015
    Uskutečněno: 11.07.2015
  • Toulání po ČR (především kolem hranic) 20.6. - 27.6.201

Objet ČR už jsem chtěl od dob co jsem se vůbec rozhodl pro motorku. Na poslední chvíli se k nám přidal i švagr s manželkou. Každý jel na vlastní mašině. Já se ženou opět v tandemu na Stromkovi. Společně však nevyrážíme.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.07.2015
    Uskutečněno: 20.06.2015
  • Na otočku k Balatonu 13.5 - 15.5.2015

Jaký byl plán? Skoro žádný. Jen jsme chtěli s kolegou z práce efektivně využít zasloužené volno a vyrazit v tandemu na motorce. Bylo celkem jedno kam pojedem. Chtělo to jen na chvíli zmizet. Původní koncept operace byl d

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.05.2015