Jawa 50/550 Pionýr (1957)

Vlastník TheJessie
Vloženo 18.2.2012
Aktualizováno 18.2.2012

Zachráněný Pařez před odvozem do šrotu ... Černej drakouš se kterým jsem najela svoje první kilometry

Za sedmero horami a za sedmero řekami, v polském pohraničí měli chalupu jedni zlí lidé, kteří při úklidu stodoly rozhodli vyhodit Pařízka na šroťák. Rozhodla tak zlá paní domu se zarostlým obočím a zlým pohledem. Štěstím v neštěstí bylo, že byl náhodou přítomen i můj taťka, který ho vyškrábl ze spárů té zlé paní (bývalé tchýně ) a odvezl ho do bezpečí. Následně ho rozebral, poopravil, nastříkal a složil. Pak přišla moje chvíle. Už jsem se jen nevozila, ale začala jezdit sama. Měli jsme spolu i pár karambolů např. kdy mě potahal a projela jsem grilem s masem (aspoň z toho měl i něco pes) Občas pozlobí a moc se mu nechce, ale nakonec se vždycky nechá přemluvit I teď se na něm vždycky moc ráda svezu a užívám si pocitu že dosáhnu oběma nohama na zem

TheJessie napsal 29.12.13 v 18:36

Děkuji pěkně

Midnightmare
Midnightmare napsal 29.12.13 v 12:16

10b za hvězdičky

TheJessie napsal 24.02.12 v 22:33

Na Pařeza nedám dopustit Ani nevíš jakou jsem měla radost když jsem se na něm minulej víkend zase svezla

aaamoto
aaamoto napsal 24.02.12 v 22:27

Dobrý konečně holka co začínala na jawě poslední dobou mě příde že všechny baby si hned kupujou nějakou 600SS a nad starou dobrou JAWOU ohrnujou nos pořád sem nepochopil proč..

TheJessie napsal 24.02.12 v 15:44

Ahoj, děkuji ... tak to má být