Kawasaki Z 750R (2011)

Vlastník Gcmar
Vloženo 13.2.2012
Aktualizováno 9.10.2012

Tak ZED je prodaný. Bohužel jsem ho asi moc srovnával se svým Banditem a nikdy mi pořádně nesedl. Přesto jsem si s ním užil několik krásných výletů, na které budu moc rád vzpomínat.

Jelikož U.A.E. láká svým počasím (motorkářská sezóna 10 měsíců v roce) k motorkářským výletům a Bandit zůstal daleko v Evropě, padlo rozhodnutí pořídit si druhého miláčka do stáje. Problém nastal při obcházení místních motorkářských prodejen. V nabídce jsou pouze supersporty a choppery. Nic mezitím. Nakonec se podařilo v Kawasaki narazit na tohoto nahatého krasavce a bylo jasno. Zatím máme spolu jen 140 km (vlastně jsem si ho jen přivezl) a fotky jsou jen z mobilu, ale prvotní pocity velmi dobré. Samozřejmě v záběhu není možné hodnotit motor, atd. Tak zatím snad jen, že proti mému Banditu (verze S) na ZEDovi opravdu fouká . Při brždění se tolik neklopí na čumák a sedlo je pohodlnější než vypadá. Těším se na výlety po této nádherné zemi a do blízkého Ománu. Fotky jsou zatím jen z mobilu, ale doufám, že rychle napravím.

Marfusha
Marfusha napsal 15.02.12 v 19:33

Hmm, krásná

Gcmar
Gcmar napsal 14.02.12 v 18:57

Omlouvám se za špatně zvolená slova. "Jedna z mála voleb mezi supersportem a chopperem" bylo myšleno tak, že v U.A.E se krom supersportů a chopperů nedá sehnat skoro nic. Místní obchody nic jiného neodebírají. A pokud se natrefí na jiný druh motorky, tak je to opravdu velká náhoda.

lukyky
lukyky napsal 14.02.12 v 16:07

Krásná zelená kawča 10 bodu,ale taky trochu nechápu to ´´Jedna z mála voleb mezi supersportem a chopperem´´ ale to je jedno...

WhiteS
WhiteS napsal 13.02.12 v 20:52

Tahle motorka se mi vždycky líbila, líbí a líbit bude . Parádní lak . Nemám, co bych dodal - jasných 10 bodů - bez debat . Jen krásné zážitky v sedle, co nejkratší zimu a vždy pohodový návrat domů , Whites

mag.
mag. napsal 13.02.12 v 19:22

Parádní !jedna z mála voleb mezi supersportem a chopperem." - no to snad ne
Jinak 10b bez debat