Kawasaki Z 750R (2011)

Vlastník Dexel_CZ
Vloženo 15.4.2019
Aktualizováno 18.4.2019

Prostě Zedík,, zatim zkusenost tak 5km pred koupi,,, moc zimaUvidime po dalsich km

První dojmy - Prvnich 5km co jsem na ni ujel byla asi klasika u kazdeho kdo si koupil "novou" masinu,,, vyraz maleho kluka co si rozbaluje darky pod stromeckem

Motorku bych doporučil pro - Asi kazdymu,,, je to sice 750 ale tak kdyz se na to necejtis tak netaham tolik za heft ne?! (jo je to ale tezky)

Doplňky na motorce - Padaky Kawa, rolnicky, nadobka brzdovky vpredu,

Zed v 'Rku' byla jasna volba mezi 750 v podobne cenove relaci,,, GSRko se mi libi o tosku vic ale technika proste zvitezila. Plyn vubec neskube, je krasne plynuly,. Nekdo rika ze tahne az od 8t jinak dole mrtvola,,, za me teda dost slusne tahne fakt uz od spoda,, jasny casem treba bude jinej nazor? Do zatacek jde ochotne a jiste, nastaveni je zatim od predchoziho majitele, nebyl zatim cas testovat(moc zima jeste)

Prvni projizdka: Zatim se jeste necejtim na to topit pod kotlem takze pohoda klidek,,, zatacky,, jeste musim doladit najezdy do nich,,, njn musime se zžít, jsou to zatim zacatky spolu :) Jeste nemam kombinezu takze pri vetsim zatahu se mi z bundy udela nafukovaci balon a hned me to taha dozadu,, docela neprijemny,, zatim neni cas ji koupit ale je to pro me priorita,,, do zacatku rozhodne chci ukazatel zarazene rychlosti,, pripadam si jak lajos :D