Kawasaki Z 750R (2012)

Vlastník Pat0
Vloženo 29.7.2021
Aktualizováno 29.7.2021

Hledal jsem na blbnutí a ježdění kolem komína, tohle je přesně to co jsem chtěl!

Motorka koupena od uživatel motorkářů

Yamaha FZ8 N/S: chtěl jsem pouze limitku 50. výročí a nebyl pěkný kus
MV Agusta Brutale 800: cenově dražší a italky moc nemusím...

První dojmy - Úplná paráda, brzdy pecka, krásnej zátah motoru ve středním a vyšším pásmu, tuhost rámu a brutální zvuk Akrapa bez tlumivky :-D Po zkušební jízdě jsem byl rozhodnutej, že tento model je přesně to co hledám.

Motorku bych doporučil pro - pro někoho kdo rád blbne

Vybíral jsem nějaké naháče na blbnutí kolem baráku a krátké výlety. Min. obsah jsem chtěl 750, ale do litru už sem jít nechtěl.
Nakonec byly na výběr 3 motorky co se mi líbili Yamaha FZ8N, MV Agusta Brutale 800 a Kawasaki Z750R. Nejvíc se mi líbila brutalka, ale cenově dražší a recenze mě mírně odrazovali. Všichni pěli ódu na FZ8 tak jsem si vyhlídnul limitku (krásné lakování), ale po zkušební jízdě jsem spokojenej nebyl. Možná to byl vadnej kus, ale výkonová díra ve středním pásmu a měkkej podvozek, když sem tomu topil mě odradili.
Pak jsem si vyhlídl jednu Z750R, motor klasickej malej zedík, ale upravenej podvozek tomu dával úplně jiný grády. Sice je ten podvozek tvrdej, takže do 80km/h to není nic moc, ale nad 100 km/h už to dáva smysl :) motor táhne pěkne lineárně od 4tis. až do 12,5tis. a laděněj Akrapovič tomu dáva pořádnou šťávu. Musím uznat, že mě to fakt baví na tom řádit!
Na motorce je od předchozího majitele přešité gelové sedlo a je to fakt pecka. Bonus je ukazatel kvaltu. Taky je tam držák kufru a kufr k tomu, což se občas hodí. Jinak nějaké drobnosti jako USB nabíječka, LED žárovky apod. Dále je tam zkrácený držák SPZ a nějaké mini blinkry, ale to bych chtěl nahradit zpět originálem.
Nějaké škrábance to za ty roky a km má, takže to není žádná topovka, ale na vzhled motorka nejezdí!

Paulano
Paulano napsal 30.07.21 v 09:01 10b.