Jawa 350/640 (1991)

Vlastník cupid10
Vloženo 11.2.2012
Aktualizováno 25.6.2016

Byla to láska na první pohled moje druhá, nová Julča :) nyní také již prodána.

První dojmy - Byl jsem sní max spokojen, doufám, že stejné to bude i u nového majitele a věřím, že mu budu sloužit stejně dobře jako sloužila mě. Pohodová jízda, lehká údržba, všude kam jsem spolu přijeli jsme budili zájem a obdiv. Však vidite sami na fotečkách :)

Tak jsem se konečně dočkal splněný teď už raději říkám "prozatimní" sen moje rudá kráska panička Jawička, říkám ji Julča :) A kdo si četl celý můj text k Simčovi tak ví o čem mluvím.

Vážení moto přátelé s velkou radostí Vám představuji svoji druhou tentokrát už velkou motorku Jawu 350/640 předělávku na Tram viz fota - no a myslím, že je velmi povedená, přesně podle mých představ na silnici ale i na polní a lesní cesty. Rok výroby 1991 já jsem čtvrtým majitelem počet ujetých km dle budíku a dat cca 15 tis. Přivezl jsem si ji v magickém datu 2.2. 2012 od pána z Prahy co ji měl ale ustájenou v garáži v Jincích u Příbrami.

K vlastnostem zatím toho nemohu moc napsat protože vzhledem k probíhající zimě ji mám zatím bohužel jen ustájenou v garáži ale předpokládám, že se bude chovat prostě jako Jawa :) a ani na ní nemůžu zatím dělat žádné plánované menší úpravy, kterých mám plnou hlavu jako nový moto kufr, polepy, vyleštění atd. No až mi to počasí alespoň trošku dovolí hned se do nich pustím a postupně budu vše dokládat aktuálníma fotografiema :)

Teď už se jen těšim na jaro až sní budu moci vyrazit na cesty a začneme si na sebe pomalu zvykat a vzájemně se poznávat.

SiriusBlack
SiriusBlack napsal 23.08.15 v 18:06 10b.

Jasných 10 bodů

SiriusBlack
SiriusBlack napsal 23.08.15 v 18:05

Přesně tak bych si to nějak představoval. Úžasná motorka a pěkně upravená SUPER

Endy
Endy napsal 07.11.12 v 09:56

Velké přední kolo, zadní kyvka z Trampa, kvalitní obutí - Líbí se mi i zvětšený štítek nad světlem.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 07.06.12 v 12:45

Moc pěkná motorka . Oceňuji věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Uděluji ti 10bodiku. Snad se ti moje Jawka také bude líbit a nějaký ten bod od tebe dostanu .

Marlboro
Marlboro napsal 12.02.12 v 16:40

Vypadá docela dobře Hodně štěstí při jawení