Suzuki SV 650S (2004)

Aktualizováno 1.10.2016

Deník motorky
Nalezeno 9 záznamů

• Prodej

Tak dneska odjela s novým majitelem. Věřím, že mu bude sloužit stejně dobře jako mě. Bude mi po ní smutno, ale život jde dál a uvidíme co příjde dalšího.

Typ: Prodej
    Vloženo: 10.09.2016
    Uskutečněno: 10.09.2016
  • Ježíšek

Ježíšek nadělil pod stromeček padáky a závažíčka od Rutana a novou bundu

Vloženo: 31.12.2013
    Uskutečněno: 31.12.2013
  • První pád

Takže se mi přihodilo to, co jsem ode všech slyšel, když jsem přišel s tím ,že si koupím motorku. Zatáčka, kterou jezdím každý den do práce mě pěkně vyškolila. Mou chybou jsem vyjel do trávy u silnice, nasledovalo rozh

Typ: Havárie
    Vloženo: 21.08.2013
    Uskutečněno: 19.08.2013
  • Vltava

Jako každý rok, tak i letos jsme se vydali s manželkou na vodu. Volba padla na Vltavu a rozhodli jsme se, že pojedeme na motorce. Stan a ostatní věci jsme nabalili ke známým do auta, takže jsem nemusel řešit, jak to vše

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.08.2013
    Uskutečněno: 16.08.2013
  • Zásuvka 12V a držák gps

Pro cestování do neznámých krajů velice užitečná věc. Zásuvka je napájena přes spínací relé od baterky. Jištěná je pojistkou a relé spíná proud od zadního světla. Funguje tedy jen při zapnutém klíčku. Držák jsem opět

Uskutečněno: 12.01.2013
  • Klín pod motorem

Sehnal jsem mírně jetý klín z druhé ruky za solidní peníz, ale bez držáků. Takže držáky bylo potřeba vyrobit. Myslím si, že tento doplněk k SV sedí jak prdel na hrnec :-)

Uskutečněno: 10.11.2012
  • Výlet na Slovensko

V červenci roku 2012 jsem si udělal výlet na Slovensko za bráchou a jeho známýma, kteří tu trávili dovolenou na motorkách. Plán byl takový, že jsem dopoledne dorazil do Nové Baně, kde byli ubytovaní na chatce a odtud se

Vloženo: 01.01.2013
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • Nosič a kufr

Kufr je pro mě nezbytný doplněk. Chtěl jsem, aby se do něj vlezly alespoň dvě přilby, ale aby zase nebyl na motorce svou velikostí jak pěst na oko. Volba padla na Givi E470 N . Dle mého názoru ani velký, ani malý. Držá

Uskutečněno: 07.04.2012
  • Stojan

Jak jsem tak jednou obcházel motorku, řekl jsem si, že by nebylo špatné si udělat stojan pod zadní vidlici. Už jenom mazání řetězu s ním půjde jak po másle a určitě ho využiju i na jiné práce na motorce. Takhle nějak to

Vloženo: 01.02.2012
    Uskutečněno: 22.01.2012