Yamaha MT-01 (2005)

Vlastník juklici
Vloženo 27.1.2012
Aktualizováno 25.7.2021

mt 01 je můj první dvouválec. Mam ji kratce ale zatim jsem spokojený. Nejlepší je motor.

První dojmy - první dojmy jsem měl v zimě. Ale super. Dostal mě hlavně motor. Ale už v roce 2005 jsem na něm jel na Yamaha dnu v Brně. I tam mě dostal motor.

Mam najeto teprve 10 km,takže žádné velké zkušenosti nemám. Je přivzená z Itálie,kde ji nekdo koupil až v roce 2008 29.12. A skoro na ní nejezdil. Má nqjeto 2700 klometrů. Vypadá jako nová. Původní gumy jeté jen rovně. Přiádne mi že nikdy nezmokla. Tak plexi a kuft už je hotový. Najel jsem prvních 300 km= dve nádrže za 7.4 a 7.1 po dalnici 140-170 +maximálka a po jadničkách 100-160.. Jsem nadšený. Motor krásňe táhne a vibrace podtrhují sílu. Podvozek a brzdy výborný. Hned jsme si na sebe zvykli. Tak další výlet a už mám 1000 km spotřeba ve dvou dálnici a jedničky do 140 vesnice 60 a je s toho 6.1 - 6.5,ale jen spolujezdkyňe sleze a zase 7.1. Už se to dalo trošku položit,ale až bude teplo tak si to určitě užiju a spotřeba půjde nahoru. Ale nestěžuji si. X4 a V-max jezdil za to samé. Tak už mám najeto osum tisíc. 19.6. Spotřeba benzínu od 4.5 po 9 Jsem spokojený. Moto je super jen mám krátký nožičky. Teď pojedeme na dovolenou a tak jsem zvědavé. Tak dovolena super. Přes Maďarsko Srbsko Bulharsko do Řecka a zpět. 3700 km spotřeba průměr 5 litru. Jen by to chtělo ještě dva kufry.ale je problém jak je tam přidělat a jestli by nepraskla podsedlovka. Jinak už mám najeto 16000 měnil jsem baterku a dost to žere gumy. D 207 vydržela 2000 a je pryč. Tak už je rok 2015 mám po čtvrté dovolené. Na tacho je 56 tisíc zatím velice spokojený. Budu měnit řetěz. Originál vydržel 30 tisíc a teď ČZ 26 . Letos jsem zkoušek i Mitas gumy.ale musel jsem je před dovolenou sundat. Měli tři tisíce a další tři by nevydržely. Jo a udělaly jsme v zimě výfuky s kamarádem. Říkám jim Bafánkoviče. No a zkusím dát foto z dovolené.

Tak už mám 88888 15.7. 2018 . Motor jezdí pořád super. A s tím nosičem to je pořád problém. Nejde to nějak rozumně vyřešit. Udělal jsem variantu se třema kuframa, ale je to místo spolujezdce a drží to místo stupaček spolujezdce. Na dovolenou- ta je bez báb. Zatím zdar jak sviňa.

biosák
biosák napsal 04.03.12 v 17:25

Parádní stroj,tak ať ti slouží

Nordmax
Nordmax napsal 08.02.12 v 22:04

Mááářa
Mááářa napsal 07.02.12 v 00:17

Rozhodli jsme se stejně Mám ji týden! Pokud budeš řešit ten kufr,dej vědět cos vymyslel...ten já tam chci...ne moc velkej ale rád bych nějakej.Dodat držák by možná mohl kolega "smrst" Tak hodně radosti nám oběma

mag.
mag. napsal 28.01.12 v 10:52