Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník owwidius
Vloženo 11.1.2012
Aktualizováno 11.6.2017

Paradnych 7 sezon odjazdenych (2010-2016), viac ako 90.000 km, vyse 20 krajin navstivenych. Navzdy zostane 'moja prva' :D

První dojmy - Hned po kupe a prepise nasledovala cesta do prace s takyyym usmevom na tvari. Chvilu som mal problem odhadnut aky prevod. stupen tam mam hodeny (predsa len, prva motorka) a potom som to v praci chvilu predychaval, hormony pracovali :-) Zvyknut si neni problem, malinko vyssia vaha na mieste, ale za jazdy je tazisko a vaha motorky velmi hrava.

Motorku bych doporučil pro - pohodlna, spolahliva, osvedcena. na turistiku aj do mesta.

Doplňky na motorce - vyhrievane gripy, kryty rukovati, deflektor na plexi, padaky, kryt motora, scottoiler, hlavny stojan, hrazda na GPS, cire smerovky, 2x 38L Trax,

Zacinal som 3 roky na skutri 125ke (asi 20.000km). Strom kupeny v aprili (duben) 2010, od 1. majitela pri 27.000km. ABS verzia, kupena s kopou prislusenstva (padaky, kryt motora, hlavny stojan, kryt rukovati, vyhrievane rukovate, cire smerovky, deflektor, scottoiler, ...).

Odvtedy pribudli hrazda + drziak na GPS, GoPro kamera, Trax kufre, cez 40.000km za 3 sezony a kopa kopa paradnych zazitkov :)

jedno z videi , toto konkretne zo slovinskych Alp, bohuzial aj so zarosenym objektivom :(

na jesen 2016 predana s 113.000km na tachaci.
za celu dobu absolutne bez problemov, len udrzba.

hned by som kupil znovu, ale chybalo by mi:
-modernejsi design (ten co nakoniec spravili, mi prisiel taky zensky..)
-novsia elektronika a palubovka
-silnejsi motor a silnejsie brzdy (vacsinu casu sme jazdili dvaja)

zvysok bol pre mna dokonaly.. posed, pohodlie, dojazd na nadrz, vyhlad v spatakoch.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 12.06.17 v 08:59 10b.

wsbk
wsbk napsal 27.08.15 v 14:41 10b.

MMirek7
MMirek7 napsal 27.02.12 v 11:39

Krásný video, úplně mám chuť vyrazit, ale to počasí zatím k tomu není. Krásná barevná kombinace

Gowster
Gowster napsal 06.02.12 v 21:44

Nádhernej... Perfektní fotky i video... Koupil jsem si ho taky před týdnem a doufám, že se na něm podívám do takhle luxusní krajinky... Hodně šťastných km bez nehody...

momo71sk
momo71sk napsal 20.01.12 v 09:25

Super stroj, popis, fotky, video..