Honda NSR 125R (1998)

Vlastník Biker_Bobr
Vloženo 10.1.2012
Aktualizováno 14.4.2013

Tak konečně jsem se dočkal NSRka koupil jsem ji 24.9.2011 v ten den najela se mnou asi 150km bez problémů.Jsem s ní nejvíc spokojenej.

První dojmy - Takže NSRka konečně u mě v garáži po dlouhém čekání dne 24.9.2011 jsem jí koupil nemohl jsem se dočkat až usednu do sedla.Je to velký rozdíl než na simsonu nebo fichtlu.Prostě 2t k tomu není co dodat:).Zatím je s ní maximální spokojenost,časem sem dodám více až se s ní plně seznámím.

Fotky dodám až začne sezona teď je uložená v zimním spánku ;)

Tak fotky tu po zimě krásně chytla pár výměn - svíčka,filtr atd :)

Honda je super motorka asi nejlepší z kubatur 125ccm najel sem na ní 1500km a zatím největší spokojenost.Uvidíme co se na nás chystá při sezoně.

Tak najeto 2200km od koupení a zatím žádný závady a jen štastné návraty domů je to super motorka.Nejdál jsem s ní jel 380km na jeden zátah a ani se neotřepala což se divim od dváci.Nic lepšího jsem si nemohl přát.Motosrazy se blíží a výlety o prázdninách taky tak doufám že spolu prožijem jen krásné chvíle.No a co dodat jen lehká udržba výměna svíčky oleje baterky a šlape jak hodinky.:)

Dlouho jsem nedoplňoval tak mám najeto 7000km od koupi a skoro žádná závada jen výměna gumy na sání a nová svíčka jo a vlastně jedna prasklá žárovka v předních světlech (výměna kapalin-olej,brzdovka,chladicí kapalina samozřejmostí), jinak šlape jak má :) jsem s ní spokojenej ale po zimě už pujde do světa nojo postup nezastavíš a už na mě čeká něco silnějšího.Každopádně jsem si s ní hodně užil dala mi neuvěřitelně zkušeností a kdybych mohl poradit co do začátku tak jedině Honda Nsr 125 :).

Biker_Bobr
Biker_Bobr napsal 12.01.12 v 17:04

jojo přesně tak a ta spotřeba se dá přežít když už tak už ale stojí to za to

Pvt_Fletcher
Pvt_Fletcher napsal 11.01.12 v 20:14

nejlepsí volba 2t power taky jsem koupil asi tak ve stejný cas
zatim jsem stihnul asi cca 600 nebo přes nevim jistě ale ta spotreba je taky dost zajímavá ale stojí to za to jel jsem na 4 a to neni ono 10b