Ducati Monster 900 (i.e.) (2001)

Vlastník bastard69
Vloženo 31.12.2011
Aktualizováno 24.2.2013

Keďže som svoju starú rozbil,kúpil som si túto druhú hračku.Tiež to bola pôvodne 600ka.Motor mi ostal zo starej,mal odtrhnuté len zadné úchyty.Pred havárkou bol v servise,ventily,remene,podtlaky.No predaj to, radil kde kto.Ale srdce nedalo,poznáte to

Motorka koupena od motomiro Bànovce n/Bebravou - Zlé

První dojmy - Toto je môj druhý monster takže som vedel do čoho idem. Nič neznáme a všetko to čo má mať poriadna motorka. Srdce a dušu ;) Ďalej spoľahlivosť a charizmu. Jednoduchosť a kvalitu.Jing a Jang :) Satan a Anjel :)

Motorku bych doporučil pro - Len fanúšikovi.Nikdy to nebude japonec, chvála bohu až naveky ámen!!

Doplňky na motorce - Nerezové zvody a výfuky,sedadlo z TT-tuning Mohelno,zadné číre svetlo a diódové smerovky z Louisa.

Je to ten samý model,len novší rok výroby. Takže všetko po starom. No,niečo by sa našlo aj. Brzdy,zdajú sa mi lepšie. Hlavný brzd.valček je čuduj sa svete nissin :D Niekto tunil predo mnou(dovoz z talianska,žiaden patriotizmus :)) Iné prasiatka,iná rozteč úchytu,kotúče tie isté,obloženie tiež.Verím jedine GOLD FRENU. Jazdil som aj ferodo,ale už nikdy viac. Odlepila sa viac ako polka z dosiek. Do karburátorov sa nasťahoval Dyno Jet st.1 (pôvodný vzduch.box ale K/N filter,otvorené výfuky) zlepšilo to stred a spotrebu. O 2Litre hore :( na 8L. Asi to pôjde do pôvodného stavu. Ďalej klasika,otvorená spojka,vlastné nerezové výfuky a zvody vedené na pravú stranu,zrkadlá z M696 a vyššie. Pancierové hadice už boli pri kúpe. Oproti orig. 600ke je tam zadná hliníková vydla a 5,5ka zadný ráfik.V juny 2012 pribudlo sedadlo z TT-tuning mohelno.Spokojnost s firmou,kvalita,prístup.Ďalej novy lak na nádrži a karbónový kryty spojky a reťazového kolečka.V auguste 2012 pribudlo zadné číre svetlo a diódové smerovky z Luisa.Zatiaľ všetko. V júni ale presedávam na inú kubatúru , detský kočík :)

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 19.11.17 v 10:39 9b.

Náhoda je někdy i krásná věc a tak "jsem tady" a (s omluvou za poškozování Tvojí
mateřštiny ) musím vlastním způsobem okomentovat Tvoji zmínku o přestupu
na kubaturu dětský kočárek, dotazem
** U koho si robil prezkúšanie pre túto zmenu kubatúry ? **
A že si s Monstery, jak napsal Ďáblíček, "tak pěkně hraješ" , dávám 9 bodů
Deset dát nemůžu - Monster není Suzuki a už vůbec ne DVOUtakt ...

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 25.04.13 v 16:08 10b.

Tomu říkám parádní kousek, pěkně si s tím hraješ
A díky za koment

mor
mor napsal 16.11.12 v 14:44 10b.

martasjRSV
martasjRSV napsal 18.01.12 v 21:52

hmmm devítikilo může tahat solidně a ty laufy nevypadají vůbec zle ... může to dělat pěknej rambajs

Dodo7
Dodo7 napsal 07.01.12 v 09:59

Jedna z mašin, pro který mám slabost...a Ty máš perfektní kousek, skvělý barevný provedení a vůůbec Desítka Tě nemine