Kawasaki ZZR 1100 (2002)

Vlastník IgorZA
Vloženo 23.12.2011
Aktualizováno 16.11.2020

Tak toto je moja nanovo urobena kraska.)este ze ma zena nevydi co pisem.)

První dojmy - Varaderko mi sadlo hned na prvy raz,je to masivna tazka moto,ktora velmi dobre sedi na ceste ale nemam snou problem aj v terene.No a tento starsi rocnik je aj spolahlivy a na udrzbu jednoduchy.

Doplňky na motorce -

Jazdim asi zhruba cez 40r a kedze tych financi neneni na zvys tak sa snazim kupit si vzdy nieco take dostupne,no v poslednej dobe mi zapasovali Kawi mal som pred touto ZX 10 bol som spokojny,minuly rok som poriesil ZZR 1100 a tato mi sadla jak rit na serbel,tak som ju po sezone rozhadzal a porobil povimienal co sa dalo a dostala novy lak.Minuly rok isla bez poruchy tak dufam ze buduci tomu bude tiez tak.Tak a teraz nastal cas zmeny.

IgorZA
IgorZA napsal 16.11.20 v 21:36

Attila,neviem ci este sluzi,mal som snou nehodu,potom som ju spravil znova a predal.No a kedze ostali nejake sramy na mne tak uz jazdim nieco ine pohodlnejsie.Aj som ju hladal kde skoncila ale nedopatral som sa.asi tak.

AttilaSlovakia
AttilaSlovakia napsal 15.11.20 v 19:44 10b.

klobúk dole! je vidieť, že veľa práce, odriekania, času, námahy a financií za zainvestovalo! slúži motorka ešte aj dnes? (15,11,2020) ??? :)

CROKO
CROKO napsal 30.01.14 v 21:14

luxusna farba, luxusna mašinka, mna ešte len čaká udržba a priprava na sezonu.A tešim sa až poriaadne vyskušam ten svoj autobus

Macek01
Macek01 napsal 12.02.13 v 11:23 10b.

Krásná a dravá mašina, jednoznačně 10b

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 24.12.11 v 15:05

Pěkná barvička a dobrá značka. 10b a ať slouží.