Kawasaki ZZR 1100 (1993)

Vlastník Cooker
Vloženo 7.6.2002
Aktualizováno 25.7.2009

Kawasaki ZZR 1100 ZXT10D,1993,Oranžovo-modrá metalíza,objem 1052 ccm,výkon 147 koníků při 10500 ot./min.,krouťák 112 Nm při 8500 ot./min.,řadovej čtyřválec.Maximální rychlost-nepodstatná.

25.7.2009

Tak s babičkou už jsem prožil spoustu krásných let, kupoval jsem ji s 36000 kilometry na budíku. teď jsme někde kolem 96 tisíc, tak když to snad letos dobře dopadně, tak budeme slavit narozky ve 100 000 kilometrech...

Pár šrámů na duši sice má (teda spíš na kapotách, ale to ještě od předchozího majitele),ale pokaždé mě dovezla v pořádku domů.Dostala řádnou generálku, takže by měla dalších 100 000 kiláků vydžet :o)

Motorka je bez jakýchkoliv úprav,myslím,že ani není co upravovat.Motor má nádhernej hladkej nástup už od nejnižších otáček a bez jakýchkoliv výkonových propadů se poslušně vytáčí až k svému maximu. Kámoši se mi smáli a okamžitě motorku překřtili na enterprISE. Musím říct,že tu přezdívku si zaslouží.Ať uz svými rozměry,tak tím,co se začne dít,když ručička otáčkoměru míjí číslovku 7.

Jinak skvělej cestovní expres, kterej je schopnej při pohodovým cestování jít se spotřebou v pohodě pod 5 litrů na 100km.A to je myslím víc než super.

Cesty: Oblíbené trasy-Ecce Homo,Tesák,Bystřička.Cestování-zatím u nás podle financí,letos bude ještě Slovensko a příští rok nastopro Alpy. Srazy: Motor-Rock-Show v Březůvkách u Zlína.

Další info: Jinak všichni se pořád dohadujou kolik která motorka váží a kdo ji má lehčí a podobný blbiny.Každej to bere nějak jinak,někdo úplně bez náplní,někdo s nima ale bez benzínu,atd,atd,atd.Podle mě je jedinná objektivní hmotnost tehdy,když má motorka všechny náplně,plnou povinnou výbavu včetně nářadí a hlavně nádrž natankovanou až po víčko.s prázdnou stejně nikdo nejezdí,tak nevim proč to vůbec vážit.Taky se mě spousta lidí ptá,kolik to moje zlatíčko váží,že četli v některým katalogu 234 kg a někde zase 260 nebo 290 a tak pořád dokola.Takže sem to vyřešil jednoduše.jednou sem zajel přímo z benzinky do sběrných surovin a výsledek?.Plně natankované ZZR 1100 se všemi náplněmi a výbavou váží rovných 270 kg.

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 18.05.22 v 22:03 10b.

Krásný stroj

Chci ho taky

Kacafirek
Kacafirek napsal 30.10.20 v 19:38 10b.

Moc pěkná, vysněný stroj

kerut
kerut napsal 02.07.19 v 15:42 10b.

StiefTomas
StiefTomas napsal 27.10.16 v 16:14 10b.

Mno nato, že bydlíš kilometr ode mě, tak jsem tuhle krásku ještě nepotkal :) Jinak samozřejmě 10b... Nádhernej old school :)

bruttopyr
bruttopyr napsal 12.08.15 v 20:52 10b.

Nádherný stroj, pamatuji si ji v této barvě z jednoho dnes už hóóódně starého čísla Motocyklu, hlavně ji už neprodávej, přečká všechny moderní +200koňové moderní stroje!