Suzuki M 800 Intruder (2009)

Vlastník motorkarladbrok
Vloženo 11.12.2011
Aktualizováno 13.12.2011

První vozidlo,který jsem si koupil fungl nový.

Intruder M 800 je mezičlánek mezi mojí první a poslední motorkou.Byla to volba srdcem,nádhernej design,kterej mě uchvátil.Byl jsem se s kámošem mrknout na Midnight star 1300,ale byl prodanej,tak jsme zašli do jinýho obchodu,že si koupí motorku.Šel jsem s ním,že mu budu tlumočit,chtěl 600 suzuki novou a tak jsme vyplnovali papíry na leasig a jak tak sedím u stolu,tlumočím a koukám kolem sebe,vyplnil jsem si papíry taky a odjel jsem na novém intruderu.Vystřídal mojeho dráčka a spolehlivě mě vozil celý dva roky co jsem ho platil.Nebýt toho že se mi do cesty připletlo VTX,tak na ní jezdím doted.

Výkonově byla motorka posazená trochu výš než dráček,ale při jízdě ve dvou to chtělo myslet hlavou.Na bezhlavé předjíždění to nebylo.Co se týká maximálky taky žádná sláva.Sice zvládne jet i 105mil/hod(170 km/h),ale to je na plnej plyn a tak se s motorkou nejezdí.Pokud cestujete po dálnici a ve skupině s cestáky ,tak je to málo.Ikdyž oni drží umírněných 100 mil,pro intrudera to není a pořád aby jste někoho dojížděli.
Jízda po okrkách je jiný kafe.Udržovat si svou milou 60,jen tak si to lechtat a svižně se prodírat mezi auty,na rovince si pustit 80 a pak zpátky zpomalit paráda.Ovladatelnos motorky byla úžasná.Lehoučká,160 kilo není nic,zaparkuj si kde chceš bez obav ,ne jak s VTX která má 350 kilo.Taky manévrovatelnost v nízkých rychlostech byla skvělá,přišlo mi jako že sedím na kole a ne na motorce.

Jedinou nevýhodou byla singl přední brzda, a bylo potřeba zabrat za páčku,aby se začalo něco dít.Ne že by nebrzdila,to ne,ale mohlo to být lepší.Taky jsem postřehl že motorka byla konstrukčně docela malá a bylo málo místa pro batůžka.Spíš teda po přidělání opěrky,která celou motorku nějak vylepšila,batůžka bolívaly nohy v kolenou,dost vysoko stupačky.

Velkou výhodou oproti dráčkovi byl ukazatel paliva,vždy víte kolik je v nádrži a nemusíte šaškovat s kohoutem rezervy který byl v rukavicích neovladatelný,obvzláště když na dálnici minete pumpu a další je daleko!

Na M800 jsem najezdil za dva roky 15000 mil.Užil jsem si to jak to šlo,dvakát jsem jel do čech 1650 km jedna štreka,dodnes vzpomínám na svou první fungl novou motorku.Ale život jde dál,poposkočil jsem o třídu výš o naháním míle na svojí VTX 1800.Je to o něčem jiným a jsem rád že jí mám.

Krmi
Krmi napsal 14.12.11 v 18:49

Krááásný Intruder jasných 10b s přáním kratičké zimy a zjara hned na silnice měj se chlape

Boža
Boža napsal 12.12.11 v 19:46

Krásná motorka kamarád ji má a je spokojený 10 bodů

fery251
fery251 napsal 12.12.11 v 19:35

Pěknej stroj...

dogina
dogina napsal 12.12.11 v 17:37

krásnej stroj...hodně štěstí a zábavy