Jawa 50/23 Mustang (1970)

Vlastník Končíto
Vloženo 7.12.2011
Aktualizováno 30.5.2013

Deník motorky
Nalezeno 14 záznamů

• Večerní projížďka aneb vrátíme se zítra.

Každej ví, že čas od času je potřeba nějaká pravidelná údržba motorky. A každej určitě zná ten pocit, když má už konečně hotovo a rád by se za odměnu projel. No.. tak v devět večer jsme s Kájou, majitelem čínský čtyřko

Vloženo: 30.05.2013
    Uskutečněno: 18.05.2013
  • Sezona konečně začala

Prvních pár kilometrů tenhle rok, a hned jak mam radost ze života :-DD

Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • První start 2013

Konečně se mi zase povedlo rozhejbat Mustanga.. No nevim jestli si dokážete představit, jakou mam radost :-DD http://www.youtube.com/watch?v=SKFYlT3aFck

Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • Druhý pololetí 2012

Je to už ranec dlouho, co jsem do deníku napsal článek. S tim jakej mam teď ale absťák mi nic jinýho nezbejvá :-D Vlastně jak tak koukam, tak poslední článek jsem napsal před osmi měsícema. To už je docela doba, a za t

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.02.2013
    Uskutečněno: 04.02.2013
  • Nikdy neříkej nikdy

Jinak se tenhle článek snad ani jmenovat nemůže. Minulý víkend jsem Mustangovi (ne, stále nemá jméno) věnoval vskutku docela dost péče. Kvůli zarachu jsem ho až do dneška nemohl projet, ale o to víc jsem se těšil, n

Vloženo: 09.06.2012
    Uskutečněno: 09.06.2012
  • Další okolomedardovka - aneb jak jsem do našich řad zís

Není moc lepších věcí, než tenhle skvělý pocit.. Když člověk vytáhne kamaráda ven, projde se, a ještě vytáhne Mustanga. Po kratší projížďce na "Plac" jsem postřehl, že se to Karlovi líbilo. Protože je to člověk, kterému

Vloženo: 27.03.2012
    Uskutečněno: 26.03.2012
  • Vyztužení držáku blatníku

Po dvojitém prasknutí zadního držáku blatníku a zároveň držáku světla jsem okamžitě využil IgYho nabídky svaření a vyztužení. Ten mi zadní světlo srovnal, svařil ¨, vyztužil. a já jsem nadšený.. Teď můžu lítat okolo Meda

Vloženo: 27.03.2012
    Uskutečněno: 21.03.2012
  • Skorojarní okolomedardovky..

V posledních dnech jsme se s Kamilem rozhodli, že musíme využít toho, že nám okolov Medardu tvoří takové krásné cestičky.. Nejdřív jsem se nějakou dobu docela dost bál, IBISáci jsou svině, ale potom, co jel se Simsonem k

Vloženo: 18.03.2012
    Uskutečněno: 18.03.2012
  • Zimní jízdy

Abych nepropadl Samozvanému peklu, pomalu ale jistě začínám psát do deníku ;-) Poslední dva dny, konečně s plnou nádrží jsem proháněl Mustanga.. O jízdě na sněhu jsem toho zjistil už oopravdu hodně :-DD Čtvrtek jsem pořá

Vloženo: 17.02.2012
    Uskutečněno: 16.02.2012
  • První akce roku 2012

Nepočítáme-li první start na Silvestra, po chvíli jsem se zas projel, poprvé v tomto roce. Jelikož mě nedávno sužovala angína, nemohl jsem se projet dřív.. Dnes jsem Mustanga vytáhnul z garáže, a neměl jsem to zrovna š

Vloženo: 03.01.2012
    Uskutečněno: 03.01.2012
  • Výfuk

Dneska jsem Mustoše už vystěhoval z domu :-( Dodělal jsem všechno co bylo potřeba, tak nebyl důvod proč by tu zůstal (na ozdobu! :-D ). Venku jsem ho trošku projel, a hrozně jsem se divil, co s tím strojem je.. Proč to

Vloženo: 12.12.2011
    Uskutečněno: 12.12.2011
  • Předzimní-Zimní údržba

Po včerejší vyjížďce a zjištění co mi plave v karburátoru jsem se rozhodl pro vyčištění, pro jistotu :-) Jenže aby toho nebylo málo, tak raději uskutečním takovou základní údržbu všeho co mě napadne.. Včerejší večer jsem

Vloženo: 11.12.2011
    Uskutečněno: 11.12.2011
  • Patnáctiny

10.12.2011 se odehrála oslava mých středečních narozenin. Před oslavou narozenin se ale konala vyjížďka. A né jen tak ledajaká vyjížďka. Byla to takzvaná Paralelní vyjížďka, na kterou jsem měl tu čest vybírat plaňanským

Typ: Sraz
    Vloženo: 11.12.2011
    Uskutečněno: 10.12.2011
  • První "vyjížďka", první jawení

Dnes jsem po zkrácené škole a pár domácích povinnostech konečně vyjel! Jezdil jsem sice v rámci asi 200m kolem baráku.. Po hodince jsem měl povinnou zahřívací pauzu.. Přesto že mi zima nebyla a ani jsem nebyl na dotek ch

Vloženo: 09.12.2011
    Uskutečněno: 09.12.2011