Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník archie1702
Vloženo 29.11.2011
Aktualizováno 8.2.2012

suzuki SV 650 S (1999) moje první motorka

Po dlouhém přemýšlení a neustále poslouchaje hloupé řeči o dárci orgánů, jsem se rozhodl, že si splním sen a pořídím si motorku. Dlouho jsem si nemohl vybrat, nechtěl jsem žádnou střelu, nehraji si na machra...ale na druhou stranu jsem nechtěl ani nic malého, aby jsem po několika dnech nelitoval, že jsem si nekoupil nic většího. Rady chytrých kamarádů, kteří říkali kup si to nebo ono, jsem poslouchal pouze v prvních dnech. Pak rozhodla jedna nevinná fotka na netu a utrousení poznámky jen tak přes rameno mojí paní, která šla kolem mne..."tahle je docela hezká". Nejdříve jsem se zdráhal, chtěl jsem naháče a nic jiného...ale pak jsem se na ní jel podívat (kámoše co tomu rozumí samozřejmě sebou) a bylo rozhodnuto. SUZUKI SV 650 S. To je ta vyvolená.
Hned na začátek musím říci, že absolutní spokojenost. Nechtěl jsem ze začátku nic velkého a těžkého, prostě něco na čem by jsem se naučil a něco co by se dalo lehce ovládat. SV vřele doporučuji všem začátečníkům i ostatním, kterým učaruje a už nechtějí jinou volbu.
Sice na delší cesty pohodlí mírně ustupuje, ale zážitek z jízdy je super.
Zvuk i bez laďáku je parádní, ovladatelnost užasná (jako kdyby jsi jel na kole).
Jedinou malou slabostí jsou světla...přijde mi že všichni ostatní svítí výrazně více (můj názor, možná nesouhlasíš).

archie1702
archie1702 napsal 29.11.11 v 23:48

Dnes šla do světa...přeji jí hodného nového majitele...ale vypadal sympaticky, tak asi ano

istonbike
istonbike napsal 29.11.11 v 23:16

Určitě super volba...tyhle 2V-motory jsou držáky a mají to co žádný čtyřvál dávám 10b a přeji super kilometry v sedle do další sezóny