Yamaha YZF-R1 (2011)

Vlastník Pat13
Vloženo 19.10.2011
Aktualizováno 24.11.2014

vysněný sen yamaha yzf r1 red rok.2011

První dojmy - Opravdu vzrušující zážitek všem doporučuji sice první jízda nebyla úplně super při 10C ,ale každý den byl lepší a lepší. Líbí se mě ten zvuk není zapotřebí ladák nádhera při nízkých otáčkách nabručený 2v a při vysokých dokonalý 4v.

Doplňky na motorce - padáky baraccuda,držák spz baraccuda a podsvícení led spz ,zadní a přední led blinkry yamaha,protiskluzova folie na nadrži stompagrip,titax zlamovací páčky a rolný kyvce.

V této chvíli mohu jen napsat po 50km teprve mě ji dovezli a počasí mě nedovolí asi více zhodnotit.Motorka vypadá skvěle ten zvuk a zátah motoru jsem ohromen,posed na motorce v poho.Rád bych napsal víc ,ale není co až projedu napíšu víc….

Dnes 27 května stav tachometru 2600km jsem rád že jsem šel do tohoto superbiku od YAMAHY s BING BANG motorem.
Motorka s novým motorem mě připadá dost klidnější v průjezdu zatáčkou a hlavně ve vysokých otáčkách kolem 12.500 ot/min a 182koní se Rjedna mění na stádo splašených koní ,které se nezadržitelně ženou vpřed . Na motorce je možné nastavit tři jízdní mody A,B a STD ,které se dají přepínat během jízdy
(umožňují korigovat výstupního výkonu na plynu).Většinou jezdím na STD je to univerzál pro ježděni ve městě a mimo obec.
Mode B je tak ideální za deště nebo jízda městem akcelerace plynu je pomalejší = pohoda.
Mode A ,tak to je fakt nářez hned po zatáhnutí plynu se motorka chová velice agresivně s neskutečnou rychlostí se řítíte vpřed ideální na okruh.
Vždy, když jen motorku startuji hned mě naskakuje husí kůže a samotná jízda na tomto superbiku je opravdu vzrušující zážitek všem motorkářům doporučuji.

charon87
charon87 napsal 08.06.16 v 17:41 10b.

Krasna, mam dojem, ze ji mam doma ted ja!

pepanakoni
pepanakoni napsal 03.05.15 v 19:41

Čau mas super masinu mam doma r1 99 uvazuju o koupi takove jak si sni spokojen?

Ondro_Beast
Ondro_Beast napsal 28.11.14 v 18:16

to je krasa :)

torero
torero napsal 03.04.14 v 19:15

Po dnešním vyzkoušení asi neusnu

dccz
dccz napsal 11.03.13 v 19:14 10b.

masakr