Suzuki SV 650S (2001)

Vlastník Colombová
Vloženo 24.9.2011
Aktualizováno 12.6.2012

moje první láska,krásná,žlutá,prostě moje

Zkušenosti žádný nemám,ještě nemám papíry,ale je to hodná prý motorka která dokáže občas i jezdci něco odpustit,ale i pěkně potápit. Až budu mít nějaké zkušenosti s touto žlutou kočkou,určitě je sem napíšu a podělím se svámi
1.11.2011 jsem konečně poprvé vyjela na své Jolance tak jí říkám jízda byla nádherná ,užila jsme si jí je pravda že se člověk se na sv musí naučit jezdit .Při podřazení docela prudce brzdí je to sice mazel ale musíme si na sebe ještě zvyknout ,není to moc na chlubení ale při první jízdě jsem si s ní zajela i do pole ustáli jsem to ale do terénu opravdu není.moje druhá vyjížďka 5.11.2011 byla ještě lepší Jolanka poslouchala ale já vypla a zase jsem vlítla do pole tentokrát jsem měla všechny anděle strážný u sebe .naštěstí to odnesly jen plasty .Doufám že další jízda už nebude po poli.Je to skvělá motorka pro ženský opravdu toho odpustí docela dost.Pomalu začínám uvažovat o nějakým enduru protože to pole mě láká a neodolám mu .

Chosé75
Chosé75 napsal 11.02.15 v 19:28

Pole je super ale asvalt je o 99%

davequad
davequad napsal 11.06.13 v 18:34 9b.

Mlsoun13
Mlsoun13 napsal 15.04.13 v 21:33 10b.

tak do pole jezdíš jo...já se tam přes pangejt nikdy nedostanu.

LiborCBR
LiborCBR napsal 25.09.12 v 13:52

Zdravím Colombovu rodinu, kašli na enduro a zkus Hondu (třeba CBR600F). Ta se sice také do pole nehodí, ale rozhodně víc poslouchá a má normální spojku. Držím Ti palce a dávám 10.

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 13.08.12 v 14:42