Cagiva Supercity 125 (1991)

Vlastník Loggy
Vloženo 22.9.2011
Aktualizováno 8.11.2014

Skvělé jizdní vlastnosti, ovladatelnost a brutální vzhled!

První dojmy - První dojem? Úsměv až za uchem a puls na 150! :D

Doplňky na motorce -

Na první pohled hned každýho zaujme. Přední kotouč sahá pomalu až k ráfku, zadní pneu je jak od nějakýho 500kila
Motorově má 19kw, 7kvalt..je to super 2T dváca max. rychlost 150km/h.. víc jsem z ní nedostal, ale i tak je to hodně slušný táhne i ve dvou jako drak. Navíc je to celkem vysoký endurko a když se do toho dá přívěra, tak je to adrenalin a letíte jak blázen nechá se vytočit až na 11tis otáček. Na svůj věk vypadá pořád skvěle a nemůžu si jí vynachválit. Koupil jsem jí přes motoinzerci od jednoho staršího pána, kterej jí měl jen na ježdění do práce a tak je motor v luxusním stavu před 5000km tam byl dělán nový nikasil. Na silnici drží jak přibitá, je skvěle ovladatelná a brzdy jsou SUPER od brembo. Má nejdelší cesta na tom byla domů, když jsem si ji koupil, bylo to něco přes 300km a i za deště se na ní jelo skvěle teda až na to, že mi mohla po 50km upadnout prdel, ale ta nepohodlnost už se vyřešila vypolstrováním sedačky a povolením centrálního tlumiče..člověk si zvykne. Jediný co mě na tom štve je spotřeba ..pokud s tím jezdíte v klidu, tak se vejdete cca do 5-6l na 100km, ale jak za to vemete, tak bere i 9l ikdyž co se dá čekat od dvoutaktu, ale říkám si že za tu jízdu to stojí ještě jsem nejel na tak skvělý mašině v takový kubatuře a není i nejdražší. Dřív jsem se učil jezdit na jawě dandy 50, kterou jsem prodal abych měl na papíry ..pak jsem od táty dostal yamahu cygnus 125 (byl to 4T skútřik) skvělej na pohodovou jízdu, ale nic živýho, tak jsme to prodali a koupili todle.. zatím můžu jedině DOPORUČIT!! Bylo na tom jen pár drobnejch vad, které se opravili doma(samo se rozvícelo dálkový světlo, praskaly halogenky a pod. byl tam špatnej kontakt. po delší době, se později spouštěla přívěra a někdy ani nefungovala po dnu hledání v kabelech byl jeden nepatrně přepálenej a dělal mi takovou paseku)..pak nestartovala, každou chvíli jsem musel měnit pojistky, nesvítilo zadní světlo a skoro pořád svítili jen 3 blinkry ..teď jezdím dá se říct bez závad.
Na jaro plánuju nový gufera, přezutí, ložiska, řetězovku, přední brzd. obložení, spojkový, plynový lanko a novej potah na sedadlo.

Loggy
Loggy napsal 15.02.14 v 10:42

tak to ještě šlo.. teď je to horšší za chvíli si budem kupovat mašiny s dieselovym motorem

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.02.14 v 10:32 10b.

Moooc povedená motka
Na svojí dobu nesmírná raketa a nadčasovej stroj
Jezdil jsem na fungl novým a opravdu parádní a zábavné svezení
Jediné co bylo horší byla spotřeba ...ale to stál benzín jinej peníz
10b

Loggy