Cagiva Supercity 125 (1993)

Vlastník Filip55
Vloženo 5.9.2011
Aktualizováno 5.9.2011

Tak tohle byla po Suzuki DR-125 moje druhá motorka,která byla téměř ve všech ohledech mnohem dál,než její předchůdce.

Po zkušenostech s mojí předchozí motorkou jsem začal po jejím prodeji shánět nějakou její adekvátní nástupkyni.Do oka mi po hodinách strávených na inzerci padla právě Cagiva Supercity 125.Pro motorku jsme s tátou jeli přes 300 kilometrů až na Moravu.Při koupi na motorce nefungoval otáčkoměr ani tachometr,tak jsem objednal alespoň náhod tachometru,k otáčkoměru už se v tu dobu nevyráběl a nikde jsem ho nesehnal.Toto byla taky jediná investice,kterou jsem do motorky musel dát:)Motorka měla při koupi najeto přes 39 tis. km.Předchozí majitel "údajně" dělal výbrus motoru a nový píst,ověřit jsem si to nemohl,neměl faktury,ale vzhledem k tomu,že motorka jezdila naprosto bez problému a vím,že stále dobře slouží novému majiteli tomu i věřím.Jediné co na motorce trošku zlobilo byla spojka,ale nebylo to nic strašného s čím by se nedalo jezdit.Cagiva nepotřebovala téměř žádnou údržbu.1x za měsíc vypálit výfuky od bordelu a jela jak drak :D.Narozdíl od Suzuki DR-125 jsem byl se Supercity naprosto bezvýhrady spokojen a neměnil bych,kdybych tenkrát nepotřeboval auto.Těžko se mi jí prodávalo a rád vzpomínám na ty starý dobrý časy s ní:)Teď jsem bez motorky,ale doufám,že v létě 2012 zaplní místo v dílně nějaký pěkný Transalp nebo Dominator:)