BMW F 650 GS (2001)

Vlastník ivanatko
Vloženo 22.8.2011
Aktualizováno 14.9.2011

Výborná motorka na naše rozbité silnice, dá se na ní jet cestou necestou :)

Motorku jsem koupila v dubnu, zatím nebyl čas najet na ní mnoho km. Každopádně mohu pochvalit super sedlo a posez, opravdu pohodlí. Je znát, že je to enduro..žádné nadskakování nad sedlo na našich rozbitých silnicích, tlumiče díry zvládají :) Zatáčky se s ní dají projíždět svižně, ale oproti kawasaki er6n, co jsem měla před, je to samozřejmě jinačí a má méně koní. Nadruhou stranu člověk není limitován jen "rozumnými" silnicemi, kterých tu v okolí tolik není. A když člověk otočí plynem, umí vystartovat, předjíždění není potíž. Díky plexi se mi na ní jede i ve větší rychlosti v pohodě, lépe než na kawě. Ale není to motorka na zběsilou jízdu, ani držet 150 na tacháku, nemám pocit, že by se to motorce líbilo.
Další pro mě značná výhoda této motorky je ve výšce..opravdu dostanou na zem i menší postavy a kupodivu i manipulace s motorkou mi velké potíže nedělá.

Opět ale začínám mít choutky pořídit si silniční motorku, s větším výkonem, větším adrenalinem v zatáčkách a rozbité cesty vedoucí lesy nechat na cyklistiku ;)

Tak jsem se rozhoupala a motorku přenechala, ať dělá radost jinému majiteli. Byla to krátká láska, rychlý rozchod. Ale než aby mi pořád vyčítala, že na ni mám málo času a mám hříšné myšlenky na nevěru se silniční mašinou, bylo lepší to ukončit a dopřát ji intenzivnější partnerství s jiným. :))

Lim
Lim napsal 23.09.11 v 00:06

Vůbec jsem si nemyslel, že to takhle dopadne. Tenhle vztah neklapal...

Nsoci
Nsoci napsal 14.09.11 v 23:17

10 bodíčků je jasných, moc krásná. Také si o takové sním. Hodně šťastných kilometříků

KubíGS
KubíGS napsal 27.08.11 v 13:55

Ať to v Přelouči jezdíí a vydržíí =))

Krmi
Krmi napsal 23.08.11 v 09:24

suprová motka i majitelka jasných 10b a hodně km v sedle s pořád plnou nádrží

dzarmil
dzarmil napsal 22.08.11 v 21:04

Pekna motka .Preji Vam holky radost z jizdy se stastnym navratem domu .