Honda SCV 100 Lead (2004)

Vlastník Tommi10
Vloženo 10.8.2011
Aktualizováno 18.5.2021

Jelikož jsem z města, tak neznám lepší povoz. Základní hesla: nejrychlejší městský dopravní prostředek, protáhnu se všude, žádné kolony, zaparkuju všude (netýkají se mě parkovací zóny).

První dojmy - Skvělé přibližovalo.

Tento skůtr jsem zvolil na základě zkušenosti z léta 2010. Měl jsem možnost ho pár měsíců mít půjčeného od svého příbuzného Romana (kterému tímto děkuji) a to byla důležitá zkušenost. Věděl jsem jak se chová, jaké vydává zvuky a na základě toho byl výběr svého vlastního jednodušší. Nakonec sem koupil od jednoho kolegy motorkáře z Řečan nad Labem. Žádné divné zvuky jsem nenašel ani jiné odchylky, tak jsme si plácli. Ten den co jsem ho koupil bylo Zbyška a jak už je mojí tradicí jsem skůtr takto pokřtil (chudák, jeho boj). Mám na něm ujeto už skoro 2tis. km a zatím žádné problémy. Skůtr měl od prodejce novou bezúdržbovou baterku, vyměněné svíčky a olej, takže zatím žádná problém. Doufám, že mi bude dlouho sloužit.

radek_
radek_ napsal 04.11.13 v 21:04 10b.

Super peklostroj. Taky jsme pořídili :) Do města fakt ideálka.

MimoCZ
MimoCZ napsal 11.08.11 v 14:01

Zdar, myslím, že LEAD byl jeden z největších trháků od Hondy. Zatím jsem neměl tu čest, ale slyšel jsem samou chválu. Do města budu muset pořídit taky něco takového, na chopperu se to prostě nedá