Suzuki GSX-R 600 (1997)

Vlastník Zingress
Vloženo 19.7.2011
Aktualizováno 5.5.2022

Suzuki GSX-R 600 ´97, dovezená 17. 3. 2011 z Itálie, konkrétně z Bari. Má najeto 40 tisíc KM.

První dojmy - Moto mi sedí jak ulitá, oproti CBR a Ninje je "jako stvořené pro velké lidi", je to sportovní ale i pohodlná motorka, stabilní a výkonná.

Moje první motorka po 50ccm scooteru. Na svá léta ve výjmečném stavu, dovezené po prvním majiteli z Itálie. Byl to obrovský výkonový skok ale s mozkem v hlavě jde vše zvládnout. Již jí mám 11 let a nikdy nezklamala. Jak se říká stará škola a má to něco do sebe. Kromě brzd, olejů, filtrů, řetězové sady a podtlakového benzínového ventilu a nějakého toho ladění karbců bez starostí.
Jsou to u nás neobvyklé barvy, je to limitovaná edice pro Itálii.
Mám na ní již od koupi laděný výfuk MIVV, který ji dodává jedinečný hřmotný zvuk.
Je to pila, do cca 5tis. otáček spíš nic než moc ale pak se probudí a letí jak urvaná až do 14ti tisíc, kde je omezovač.
Skvěle se osvědčili pneumatiky Pirelli Angel ST.

NoFate
NoFate napsal 20.07.11 v 12:22

ať Ti dobře slouží, je to hezká mašinka 10 b.

BadRX
BadRX napsal 20.07.11 v 12:20

Moc pekna masina! Vubec si nedovedu predstavit, ze bych ja v 17ti misto na Cizu sedl na takovouhle strelu Tak at to slape a kolama dolu

TVGSXR
TVGSXR napsal 19.07.11 v 23:54

super at slouzi

Maarty28
Maarty28 napsal 19.07.11 v 23:19

Krásnej stroj! Já šel z 350 na 900 a dá se to v poho s respektem! Hodně šťastnejch km bez nehod

VíťaCZ
VíťaCZ napsal 19.07.11 v 22:12

Nádherná mašina, přeji ti hodně najetých Km bez nehod a ať tě nezklama.