Kawasaki Z 750 (2008)

Vlastník Blackie750
Vloženo 3.7.2011
Aktualizováno 4.11.2015

Tak jsem dlouho bez motorky nevydržela. Všechny předsevzetí a plány šly stranou. Tenhle (doslova) padlý černý anděl nemá chybu

První dojmy - Úžasnej pocit splynutí s motorkou a silnicí. Akorát hrůza z toho, že bych ji měla zvedat ze země, neuzvedla bych.

Kafka byla koupená na inzerát. Byla padlá, ale rám nehnutej, odnesly to na první pohled plasty, nádrž, padáky na řidítkách, pár šrámů na pravém boku.
Nevěděla jsem, jesti do toho jít. Nechtěla jsem. Peněz málo, rozhodnutí, že "teď mám jiné priority". Ale stýskalo se mi...moc...po všem! Po zabrání za hefty, po mazlení se nártem s řadičkou, po vrnění motoru, po svobodě, po kyslíku, kterého se při jízdě nedostává, ač je ho v helmě dost. Původně zamýšlenou R6 jsem zavrhla, byla to na mě už přílišná zalehávačka. Ale tahle kafka... jak tam tak stála na sluníčku... sice z jedné strany flekatá jak dalmatin a plasty samej svár... ale říkala mi: přece mě tu nenecháš! Sakra, ženská, nerozmejšlej se! Já tu na Tebe čekala! Budeme super dvojka! Zkus to se mnou... sedni si... na chvilku... svez se... uvidíš... pojď... zavrním Ti pod zadkem... a Ty víš, že tenhle boj vzdáš... a pojedeme domů už spolu... no tak... peníze s sebou máš... oblečení v autě taky... neboj se... nasedni... nastartuj si mě... otoč klíčkem... zmačkni to červené tlačítko.. no tak... paleček na startér... pojď... No prostě boj, krutej boj. No - jak to dopadlo, je jasné
Investovala jsem do padáků, do zatmelení nádrže a přestřiku (nádrž, šrámy na boku), sváry na plastech jsem nakonec nechala, jak byly, aspoň kdybych ji "odložila", nebudu se tak děsit případných škod.
Tlumič řízení - prima vychytávka Řidítka se jako u Silvera samovolně nestáčej (těžiště jinde) - neuvěřitelná úleva a mnohem lepší manipulace v malé rychlosti/na malém prostoru. Sedí jako přibitá a ač mám sedlo na rozdíl od Silvera výš, mám pocit, že jsem k zemi blíž, že sedím nějak "větší plochou" na asfaltu. Postrádám xenon a s ohledem jiného typu světla se s tím budu muset smířit (smířila jsem se lehce ). Palubka - jupí, konečně vidím, kolik mám benzínu, u Silvera jsem musela hlídat najeté km. Výstražné blinkry (všechny čtyři) - bombička. Posez - ze začátku chvíle než jsem si našla pohodlnou, příjemnou a vyhovující polohu, teď naprostá spokojenost. Akorát jsem si musela zvyknout, že stojím na špičkách. Postrádala jsem polokapotáž - nad 100 km jsem myslela, že mě to odfoukne, ale přikoupila jsem plexi a trochu se ofoukala a nemůžu říct jediné slovo proti Přemýšlela jsem o přepákování, ale jak sedím výš a váha motky je o dobrých 30 kg víc než měl Silver a když couvám, lejtkama si klopím stupačky, jinak bych neměla dostatečněj prostor pro pohyb. Jinak asi nic, co bych dala honem dohromady. Jo - ještě něco. Postrádám prostor u Silvera pod sedlem. Ale doklady se vejdou i do kapsy od bundy a pořídila jsem si krovky, takže vyřešeno. Takže ve výsledku, i když bych na Silvera nedala dopustit, musím přiznat, že ho Kafka převálcovala na plné čáře.
Je to prostě - jak jsem už napsala - PADLEJ ANDĚL. Nádhernej, černočernej, i když padlej, hříšnej anděl...

MARIO_GERMANY
MARIO_GERMANY napsal 27.07.18 v 17:29 9b.

Tomi..
Tomi.. napsal 18.12.16 v 17:16 10b.

Brukev
Brukev napsal 22.11.15 v 12:00 10b.

Dobře ty zdraví Míra od Piráta one

Wildaja
Wildaja napsal 03.11.15 v 16:22 10b.

Parádní popis .
Vystihnutí bušení srdce slovy ... padlej anděl, nádhernej , černočernej, i když padlej, hříšnej Anděl. Nevím proč , ale nějak to oslovilo i mě.
Před pár měsíci mi stejné myšlenky letěly hlavou při pohledu na svoji TT .
Máš opravdu krásnou motorku a pokud stále jezdíš . Přeji plno zážitků
a spokojenost z každé jízdy, bez nehod a s úsměvem. Vybrala si Tě .

Sonyjarek
Sonyjarek napsal 13.05.14 v 16:45

Nemachruj novator no...:):) hezký za 10b :), černá je černá:)