Kawasaki Z 750 (2009)

Vlastník Luke288
Vloženo 2.7.2010
Aktualizováno 26.5.2011

malej ZED. moje první velká motorka a druhá sezona

zajíždím, tzn otáčky do 4tis maximálně a v tomhle rozsahu je Zed nádherně ovladatelná, poslušná a hodná motorka. trochu jsem se bál větru, ale ani v těch cca 120km/h co jsem na chvilku zkusil to nebylo nijak špatný. ale i v těhle pomalých rychlostech mám obrovskej respekt\r
\r
pro sichr namontovaný padáky od Mr.Rutana...\r
\r
po cca 200km můžu říct, že moje obavy z toho, že se se svýma 186cm budu těžko porovnávat na motce byly uplně lichý. posaz je naprosto výbornej, pohodlnej, můžu sedět skoro uplně vzpřímeně i se trochu předklonit.\r
\r
převodovka nemá ráda podřazování na místě, ale naučil jsem se trošku popustit spojku aby zapadnul další kvalt a jde to. to všechno jenom když potřebuju rychle zastavit a nestihnu podkopat všechny kvalty. objednám ukazatel rychlostního stupně, prtž v tom mám zatím lehce bordel :)\r
\r
překročena hranice 800km, což je první fáze zajíždění a z max 4tis otáček můžu už na 6tis. čekal jsem hodně, ale Zed táhne jak pár volů až mě to překvapilo. jsem zvědavej co se bude dít v tom zbylým spektru otáček. musím se krotit :)\r
\r
31.7. aktuální nájezd 1300km, namontovaný padáky od Rutana a ukazatel zařazené rychlosti Gipro. od cca 1200km už neřešim kolik můžu točit a zkouším co Zed umí a přijde mi že umí moc :). na dvojku a trojku je to skoro extáze, maximálka zatím 220km/h ale z toho vcelku nic nemám, na tohle není Zed stavěnej. a taky najednou poloviční nájezd na nádrž :))\r
13.8. cca 1700km a nová maximálka 242km/h. víc už asi nepůjde\r
jak se tak pomalu sžíváme tak mám zeda čím dál tím radši. dovede jet na šestku a 4tis ot a z nich vcelku rozumně zrychlit při předjíždění stejně jako hnát otáčky k 12tis a pak na trojku a čtyřku jede jako hodně dobře. do 200km/h hodně svižná mašina, pak už je to lenoch\r
\r
23.10.2010- za letošní sezonu, i když to byly v podstatě 3měsíce, najeto se Zedem cca 4500km. i přesto, že mi mnozí místní prorokovali, že jako první motorku to nemůžu zvládnout a rozštípám to, tak jsem to spolu kupodivu zvládli bez nehody. tzn jde to začít na silnější motce. tahle kawa je hodně hodná motorka i když vím, že další už bude asi nějaký SS. \r
za letošek přibyl komplet výfukový systém Akrapovič, bohužel až na podzim, takže jsem s ním najel asi 20km. zvuk super, ale střílí, tzn přes zimu mě čeká ještě doladit. vypadá to na power commander. žádný další úpravy nejsou v plánu, motka mi sedí tak jak teď je. pro letošek jdu zazimovat a čekat na jaro...

Grizzly_Luboš
Grizzly_Luboš napsal 17.07.11 v 20:52

dej tam siroky riditka a bude to unonuno

freestr1
freestr1 napsal 11.06.11 v 15:09

Krasna ! 10b

ProoBikes
ProoBikes napsal 19.05.11 v 12:43

Zdravím tě Luke. Jmenuji se Robert a u naší firmy PROOBIKES mám na starost vývoj nových doplňků. Na Z750 ladíme nový držák registrační značky. Pokud máš zájem, může na tvé mašině být nový držák zdarma, jen potřebuji, aby jsi zajel k nám do Lišova, kde sídlíme. Díky za odpověď.

Luke288
Luke288 napsal 02.11.10 v 19:19