Jawa 250/353 Kývačka (1960)

Vlastník
Vloženo 31.12.2005
Aktualizováno 31.12.2005

JAWA-Čz 250ccm, typ 353/04, sportková řidítka, rukojeti v kůži,nová zrcátka, blatníky z 634 (zadní chromovaný), nosič, závěs na PAva (v provozu s vozíkem PAv 41). Pohodová mašina pro pohodové vyjíždky. Chystá se renovace.

Cesty: Sraz motocyklů čs. výroby v Záholicích u Turnova, cestování po Českém ráji (Mužský-Příhrazy, Branžež), Jizerkách a Krkonoších, na Moravě

Další info: Vysněné moto: Jawa 500 OHC.

Rebel83
Rebel83 napsal 04.12.12 v 10:54 10b.

Pěknej stroj

Cochis
Cochis napsal 02.04.06 v 10:03

Taková 250 byla mojí první motorkou a zároveň poslední, která se dala "spravovat" kladivem. Měl jsem ji 5 let, projel na ní Slovensko a dodnes na ni rád vzpomínám.

smazany20137
smazany20137 napsal 28.01.06 v 14:33

Ahoj R.P.Quicksilver,<br />
jo máš pravdu, spousta věcí není originál. Moc se mi líbí starý motorky tak jsem si pořídil tohle, ale protože rád jezdím a nechci ji mít jen na leštěnou v garáži tak má několik uprav. Hodně věcí je tam ze sportky motor 590 ( má o dva koně větší výkon ), řidítka a sedlo jsou pohodlnější. Do motoru jsem dal 75 W dynamo dodělaný jsou blinkry a v zadním světle jsou LED diody. No prostě vše pro pohodlnou dlouhou jízdu. Až budu mít něco jiného pokusím se tohle uvést do původního stavu. Ještě bych ji chtěl obohatit o bočák, kdyby si měl nějaké fotky nebo plánek, budu rád když mi je pošleš. Jinak jeden z naší party má barák v Drahorazi, tak to bude kousek od tebe. Najdeš ho na www.javari.borec.net přezdívka Anděl.<br />
Když nám pošleš kontakt můžeme na jaře společně vyrazit na nějaký sraz.<br />
Jinak se mi líbí že nejsi troškař a doma máš celé motomuzeum.<br />
Ať to jezdí,<br />
Gogo<br />
jawar@quick.cz<br />
www.jawari.borec.net<br />
( R.P.Quicksilver (ID 19365) <br />
<br />
Ahoj, není špatná, ale pár much na ní máš (stejně tak jako já na svejch moto). Nevím, na co tam máš dvě spínačky :o) Jinak motor mas z typu 559 panel, predni blatak ze sportky s 19&quot;kolama.... Zkus renovovat do originalu :o) Ať Ti to jezdí!)<br />

napsal 07.01.06 v 22:50

Padaky delal majitel prede mnou, je to klasika z Jawy 350 / 63X a jsou tam nahore pridelany prirubou k ramu a dole zase ke sroubum motoru

napsal 06.01.06 v 23:12

Z čeho jsou ty padáky a jak si je tam přidělal? Jinak pěkná jawka, Holt JAWA je JAWA.