Yamaha YBR 125 (2005)

Vlastník Arabela.2
Vloženo 22.9.2005
Aktualizováno 13.2.2008

Malá lehká motorka(jen 115kg), vynikající pro začátečníky. a dobrou cenu získáte opravdovou kvalitu. Není to sice žádné žihadlo, jezdí max 110, cestovní rychlost kolem 70-80km/h. Ovladatelnost velmi dobrá. Jediná nevýhoda je absence úložného prostoru

Zkušenosti: Moje nejnovější zkušenost je z mokrou vozovkou. Jela jsem za deště po asfaltce v lese. Bylo to z kopce a najednou zatáčka o 180°. začala jsem brzdit a zadní kolo se mi dostalo do smyku. Nakonec jsem motorku položila a vymrštilo mě to na silnici a klouzala jsem se po břiště dobrý tři metry. Nic příjemnýho to není!!! Ale naštěstí jsem dobře vybavená a helma s vyztuženou bundou mi zachránily nejeden šrám a poranění. Takže už vím že na mokru hodně pomalu, nebrzdit prudce a na poslední chvíli a taky že pořádně se oblíct se vyplatí.Mě se naštěstí nic nestalo kromě pár modřin a motorka byla jen trošku pochroumaná. Jen rozbitý blinkr, ohnutá stupačka, přední kolo bylo trochu šejdrem a pak už jen pár odřenin na výfuku a předním světle. Měla jsem prostě kliku jak ...

Cesty: Zatím jsem nikde nebyla.

Dawes
Dawes napsal 23.02.14 v 16:17 9b.

krasavice. Obě

TomasGSR
TomasGSR napsal 24.09.12 v 21:05

Moc hezké jsem také z Mníšku , pokud budeš mít chut můžem dát společnou vyjíždku ) jinak 10b

kuky401
kuky401 napsal 09.05.10 v 20:20

Pěkná mašinka. Jasných 10bodíků . Přeji mnoho Km bez nehod . Hlavně, ať dobře slouží!

Nikcus
Nikcus napsal 13.01.10 v 12:02

Pěkná motorka i majitelka...10b.

adlus
adlus napsal 01.07.09 v 19:05