Suzuki GS 500E (1994)

Vlastník hadička-77
Vloženo 28.5.2011
Aktualizováno 29.10.2016

Je žlutá,,ta jí sluší.Má novou baterii,gufera,zadní pneu,brzdové destičky,jen zadní kotouč je sjetý,ale tuto sezonu ještě vydrží.Vyměnili jsme olej,upravili lanko spojky a celkově zkontrolovali,motorka je v pohode,takže jízda může začít...

První dojmy - První dojmy z geesa..:-) určitě velice příjemné..motorka nenáročná na údržbu,šlape jako hodinky..sedí na cestě velice dobře i za mokra,pokud máte dobré gumy :-) Byla jsem naprosto spokojena.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná určitě pro holky,protože je nízká a pro začínající motorkáře..nebo taky pro pohoďaky,co nechtějí nic řešit a stačí jim fungující spolehlivá motorečka,co je doveze na kraj světa :-)

Moje zkušenosti jsou zatím malé.Najela jsem 59km po návštěvách,na víc nebyl čas.Zatím jsem s motorkou maximálně spokojená,je to můj zatím nejlepší stroj a možná i zůstane.Jezdila jsem od Jawy Pionýra,pak Jawa 350/634 překopaná na choppera a teď před Suzou byla Yuki 125 Vista.Trochu neuvážená koupě,ale sloužila dobře.Tak teď sedlám GS a jsem naprosto zamilovaná.Startuje ochotně na první ťuknutí,řazení jde tak lehce,ze jen jemně se do něj opřu a hned přeskočí.Co se týče akcelerace,nesmím zapomenout ruku na plynu!Což se mi u Yukiny mohlo klidně stát,splašila se max.na 95,ale mohla jsem při tom svačit.Nechci ji tim shazovat,byla jiného ražení,taky jsem ji měla ráda a leccos mě naučila.Se Suzou mám vše před sebou.Jelikož jsem ji jen trošku oťukala,nemůžu moc napsat,ale mám pocit,že se na ni můžu spolehnout,samozřejmě,když dostane,co potřebuje.A jak jsem pročítala zkušenosti ostatních,je skromná.Už se moc těším na společné výlety!

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 02.06.12 v 07:58

Oprava:Parádní ,překlepl jsem

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 16.06.11 v 09:41

Parádní ,hodně pohodových km

Venca004
Venca004 napsal 01.06.11 v 16:43

Gs je supr volba A ve žluté je to ještě lepší

fery251
fery251 napsal 28.05.11 v 12:04

Krásná, žlutá je holt žlutá Přeju hodně km v pohodě a jen samou radost z jízdy