Honda CBR 600F (1995)

Vlastník MeRob81
Vloženo 27.5.2011
Aktualizováno 28.11.2013

Vloženo: 04.06.2011, Uskutečněno: 04.06.2011, Stav tachometru: 92301 km, Zhlédnuto: 7x

Je tu sobota, život letí Chtělo by to někam vyrazit Na sobotu 4.června je předpovídáno škaredé počasí. Prdím na předpověď. Vyrážím s kamarádem směr Mariazell v Dolních Rakousích. Když už, tak ať to stojí za to A taky že stálo Předhůří Alp je úžasné. Není to daleko, cesty jsou suprové, řidiči slušní a ty panorámáta Doporučuji oběd v KalteKuchl na cestě od města Hainfeld (zde je dobrá OMV benzínka). KalteKuchl je v podstatě motorkářská hospoda/restaurace. Před ní vždy v pěkném počasí stojí hromady motorek z různých států. Takže je i na co koukat Posedět se dá i před restaurací. Návrat probíhal ve stylu Rákosníčka. Nejdřív pršelo, pak lilo, blískalo se a potom padaly i trakaře Doma jsem z bot vylíval vodu, že bych s ní mohl zalívat. Ale jinak super sobota. Protože déšť ja tuze rád a nebyla ani žádná krizovka. Jenom jedna enduro vložka

Ideální trasa do Mariazell bez poplatků a dálnic:
Brno, Znojmo, HollaBrunn, Göllersdorf, Tulln a. der Donau, Neulengbach, Hainfeld, St. Aegyd am Neuwalde, KernHof, Mariazell

Doporučuji vyhnout se St. Pöltenu. Je to jízda v délce cca 30 km, perifériemi města St. Pölten s omezenou rychlostí na 50 - 70 km/h a se silným a velmi nudným provozem.

Výborná návratová cesta vede přez Annaberg bei Mariazell, Türnitz, Traisen. Cesta je jak vlnící se had a stojí opravdu za to.

• Německo - 865 km za den

Tenhle záznam do deníku bude jiný, bez fotek, protože pravda nebyl čas to v tom časovém tlaku stíhat, ale pokusím se to co nejlépe popsat tak jak to bylo a jak se to, přísáhám na svou čest událo :-D Tak tedy. V srpnu

Vloženo: 21.09.2014
    Uskutečněno: 21.09.2014
  • Víír

Vodní dílo Vír nacházející se na Vysočině v období těsně před koncem hydrologického roku :-) Jelikož jsem stavař a navíc k tomu z oboru vodních staveb, byl by hřřích nenavštívit v tomto roce toto velké stavební dílo. Nav

Vloženo: 28.11.2012
    Uskutečněno: 27.10.2012
  • Tak alespoň Mariazell

První moje vyjížďka v tomto roce, tak aby to stálo za to vydali jsme se do Rakouska. No a bylo to opět skvělýýý :-) Jak jinak. Cestu jsem znal nazpamět, tam zabrala cca 250 km, počasí vyšlo naprosto skvělé a jízda byla p

Vloženo: 18.09.2012
    Uskutečněno: 08.09.2012