Kawasaki ZX-6R Ninja (2002)

Vlastník cudla123
Vloženo 20.5.2011
Aktualizováno 20.5.2011

ninja zx 600-dneska jsem ji dovalil tak moc toho nezhodnotim ale jede skvele,jen ma sjetou zadni a chytil me dest a kroupy tak spis vyhlidkova jizda.Ma par oderek ale to se vymazli.chtel jsem vypucovat svice ale normalnim klicem nelze tak jindy.

klasika barvy kawy tak se mi to libi.predesly majitel ji asi jen rajtoval,tak me ceka fura mazleni,ale to me vzdycky bavilo tak budu zase travit hodiny v garazi.tak snad bude behat v poho zase dam vedet.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 22.02.12 v 21:20

Pěkná, dávám ti 10 bodu

smartin1
smartin1 napsal 25.07.11 v 12:21

Hadi sou debilní. Zajímalo by mě z čeho to dělaj. Ale klouže to fest

666S999
666S999 napsal 03.06.11 v 02:09

Zdravím! Tvoje Káwa má supr "válečný zbarvení" tahle se mi líbí za 10B! Tak jí mazli a TAHEJ opatrně ( o ZX9 se psalo: "to je motorka co bere mámám jejich synáčky do penálu)...mysli na to, že Tě doma čekají!!! Nikdy se nenech na motu vyprovokovat, furt jezdi s klidnou hlavou a jen a jen si jí vychutnávej! Zdraví Chozé!

cudla123
cudla123 napsal 29.05.11 v 03:47

zdravim vsechny tak uz mam za sebou prvni tis.km.motka jede jako šlak až se mi tomu nechce verit.mam dojem ze blbne tachometr!ukazal mi uz 270!a spotreba na 380 km-16 litru!divny je pravda ze vazim 60 kg ale obcas,spis casto ji probehnu 200 tam je hned a temer porad.vyvede me nekdo z omylu?asi vemu gps a pak se uvidi.jinak max.spokojenost jen se ji bojim jeste pokladat nevim kolik udrzi,parkrat mi ustrelila na hadech a to ve me hrklo ale nic dramatickyho jen drb a zase drzi.budu rad za nazor vsech diky a cus.

Milunka
Milunka napsal 22.05.11 v 18:55