Suzuki GSX-R 1000 (2002)

Vlastník zbynour
Vloženo 18.5.2011
Aktualizováno 21.3.2014

dosti šílená motka..je to moje nejsilnější a přitom první litřík..

První dojmy - první dojem byl zcela famózní,neboť si člověk pořizoval motku tzv.litra,no a kdo nemá litra,jako by nebyl,že.. však to asi každý zná,jak to je..ale po dopracování na takový stroj,člověk rychlo mění a co byla tehdá nudná jízda,tak je vskutku lepší jak zběsilost.. ale soudím podle sebe..

na motku sem přesedlal po naháči,říkal sem,že sporta už nechci,ale už nejezdíme tak často a naháč v šestce byl slabej,dával sem ji co proto.. tak padla volba opět na 750-či litr.. a skončilo to tak,že je litřík v garáži,motka měla padáky,laďáček (supr zvuk) a plexi,přidal sem jen rolny a sem zatím spokojený,i přes menší kolizi ze šteftem,na rozetě..
a co se týká barevného provedení,tak je supr.. měl sem vyhlídlé dvě motky a šel sem už jen po červené,neboť mám i přilbu s červenými fleky,tak ať ji nemusím měnit..

tak už mám najeto přes tisíc km a zžíváme se hezky,ani mě to neláká zkoušet co to umí.. nejvíc oceňuji pružnost motoru na 6tý rychl.stupeň..spotřeba je lepší jak u šestky,kterou sem často točil,jezdím okolo 6-7l a nejezdím předpisově,že.. nejsem žádný rossi,ale není to zas pro začínající bikery,opravdu to jede jak kráv? a spokojenost je na místě..

7.3.12 se prodala,či sem se rozloučil s mojí zuzkou,ale při pohledu na budoucího majitele,mi šel mráz po zádech..no a né jen s mojim udivem,si pro motku dojel synek,ročník 88,který měří tak cca.162cm a váží tak 60kg,což je troufalost sama o sobě.. je to tady super ohledně pomoci,až na ty přihlouplé dotazy některých,ale usuďte sami,je tohle normální..???

Packyn
Packyn napsal 12.11.11 v 17:29

respekt z litrový K1 a ty barvy sou parádní

Sphere
Sphere napsal 12.07.11 v 11:32

moc hezká 10b

TDI-RS-Z1000
TDI-RS-Z1000 napsal 17.06.11 v 18:21

for grasel. ty neumíš číst???jsi zcela mimo.ale za každou cenu chytrý, co?o tvůj názor nestojím, majitel K1 pochopil, ty nikoli.Tak kdo se tu má probrat?to je tak vše a né aby jsi mi tu napsal zase slohovku.

Forty
Forty napsal 28.05.11 v 19:29

Grázzle, bojuj ! když už někdo napíše svůj názor, musí čekat odpověď...

K1 je nej

GRASSEL
GRASSEL napsal 27.05.11 v 07:56

zbynour> Jasně že je to jedno. Stejně tak je jedno co kdo má za motorku ale rozumy tohohle typu nesnáším. Rok výroby je úplně nepodstatnej.
Neřekl jsem že se na tom nejede hezky ale když už se někdo naváží do géčka a má doma z1000 tak by si měl uvědomit že ani podvozek a ani motor zetka nešahaj K1-2 po kotníky, jen brzdy
Každej jinak má rád to svoje ale když už tak ať mlčí.