Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník hank01
Vloženo 30.4.2011
Aktualizováno 23.8.2015

Je to,jako bych se začal znova učit jezdit.
Úplně jiný projev než čtyřval a proto jsem si ji taky koupil..:))Práce s plynem i se spojkou je mnohem citlivější,opačně motor působí hrubým drsňáckým dojmem,tenhle stroj prostě není pro začátečníky!:))

První dojmy - Doufám, že ne poslední :-)

Splněný dospělý sen v podobě 1000 ccm.Dvakrát Tenax + 190 pneu je prostě pohled pro bohy..:))

Trochu problémy s pojížďkami po městě,v malé rychlosti cukání,takže závody se semafory jako na hornetu se zatím nekonají..místo toho se nechám opájet krásným dunivým zvukem láďáků.Vždyť jsme spolu strávili zatím 160 km.

Nečekaně super vyjížďka. 170 km v celkem slušném tempu.Díky Ášovi objeven okruh na trénink zatáček GP Petrovice.Ruce vytahané jako opičák Tonda.I love my bike!!

Kilometry kvapem přibívají.Dnes super vyjížďka na kultovní letiště Lnáře a dál na Blatnou,Strakonice a přes Plánici do Kt.Motka suprově tahá,žádné předjetí není problém,naopak radost..:))jupiijajeee..

Nádherná technická trasa KT-Sušice-Kašp.Hory-Stachy-Vimperk-Volyně-Strakonice-Blatná-Horažďovice-Klatovy.Doporučuji všem!!Večer jsem slavili Ášovo narozky,nakonec se rozhodl,že toho Patrola z té zatáčky nevytlačí,ale bylo to o prsa vietnamské dívky..

Riddick
Riddick napsal 25.03.15 v 21:56 10b.

Hezká, ať slouží

Mario81
Mario81 napsal 11.03.15 v 19:46 10b.

V2

aikon1
aikon1 napsal 25.08.11 v 08:17

Hold vyvoňaná, vyvoňaná

hank01
hank01 napsal 19.08.11 v 18:03

už byly tam,jsou to tenaxy a mají naprosto luxusně brutální zvuk..

Cecko.
Cecko. napsal 15.08.11 v 22:20

Cau,
ladaky si kupoval nebo uz tam byly???
Shanim nejaky za dobrou cenu.
dik