Aprilia RSV4 Factory (2011)

Vlastník hudec
Vloženo 31.3.2011
Aktualizováno 23.8.2017

Zatím nemám co napsat,akorát jsem jí nastartoval v garáži a málem dostal orgasmus.

První dojmy - Prosím popište zkušenosti s vaší motorkou, napište klady a zápory, zkuste se rozepsat a sdělit nejvíce svých dojmů ostatním motorkářům. Tento text budete moci kdykoliv doplňovat při editaci registrace motorky.

Vyrobena 25.3.2011,naprostá voňavka.Jediná vada na kráse - není v ní místo ani na cigára.Už jsem dočet na hajzlu manuál.Víc napíšu,až se povozím.
Je to úplně jiné než gsxr.O moc větší sranda.Sejně nepohodlná,výborně ovladatelná,první moje motorka co brzdí.Těším se na okruh.
Ta bestie žere i trávu kolem cesty.
APRC funguje luxusně.Wheelie control na stupeň tři drží přední kolo do 15 cm nad zemí,dobrá prdel.Málem jsem ji dvakrát shodil na zem ze stojanu,je málo předkopnutý.
Quick shift semtam nezafunguje a nezaskočí kvalt,už se mi i sám vypnul track control a nešel nahodit,prostě italská mrdka.
Po lehkém pádu ze stojánku do mechu opět ve formě, nová palivová mapa a elektronická jednotka ovládání plynu. Jede lépe a míň žere.

Beru zpět, jede trochu lépe a žere jak prokopnutá.

Konec sezóny, 9000 Km, letos jedno Brno a jedna Pannonia, vše OK, na cestě už s ní téměř nejezdím.

Prodaná 22.8.2017

uš
napsal 13.07.12 v 17:33

Je krásná,chtěl bych ji zkusit na okruhu! ...a pokud by to přežila,tak bych ji zas fofrem vrátil!!!

Adam46
Adam46 napsal 10.11.11 v 16:52

Mooc krásnáá kočinkaa! 10b

godfather7777
godfather7777 napsal 17.08.11 v 11:21

Krása, krása, krása. Italka jak má být...

krkovicka.sk
krkovicka.sk napsal 12.08.11 v 20:55

cype tobě, už nemá co ukápnout.

_Dina_
_Dina_ napsal 04.08.11 v 19:54