Triumph Street Triple (2009)

Vlastník Romanko
Vloženo 27.3.2011
Aktualizováno 25.4.2013

Začátkem sezóny 2010 jsem se rozhodl pořídit si i něco méně brutálního než je má ZX12ka. Chtěl jsem lehkého, aspoň trochu kapotovaného naháče.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Dobré. Mohu doporučit.

První dojmy - U Kawy mi nic nevyhovovalo, tak jsem vytipoval Tuňáka a Streeta. V pátek jsem byl vyzkoušet Tuono a nebylo to vůbec zlé. Super motor i jízdní vlastnosti dost dobré. Jen ta hmotnost mě nenadchla a ovládání blinkrů a klaksonu je věc zvyku. Holt v Itálii je důležitější houkačka. V sobotu jsem jel na další obhlídky a na první štaci to byl Street. Složil jsem zálohu ve výši ceny a jel se projet. Padl mi do ruk okamžitě. Bylo jen asi 10-15 km a ještě po rovině, ale i tak to byla naprostá pohoda, uvolnění, nadšení. bezstresová motorka. Nebylo co řešit. Vrátil jsem se do obchodu vyúčtoval zálohu a na Streetu odjel.

Jediným problémem bylo nedobíjení. Po výměně relé prodejcem no problém. Naprostá spokojenost. Jinak jsem na něm jezdil celou sezónu naposto spokojeně. Prostě paráda.
Další sezóna začala tak, že mladá mi Streeta zabavila. Jednou nemohla jet na své Kawě a musela jet Streeta (já bleskem usedl na ZX12ku) a večer po 300 km mi řekla, že si ho teda nechá, že je to úžasné poježdění. Kupoval jsem ho s tím, že časem bude pro ni, ale netušil jsem, že to bude taková bleskovka..
Dá se s ním i slušně cestovat. My ale sebou netaháme spacáky a stany. Na cestování používá, nyní už moje mladá, malý tankruksak a brašnu na místě spolujezdce, viz. foto. Tato výška tankvaku je tak akorát. Ta brašna vzadu je též tankruksak (model Tuareg od Hein Gericke za cca. 60€), ale padne na bobek jako ulitý. Mladá jen našila na přední popruhy sucháč po celé délce. Do těchto "brašen" + můj kufr (viz. ZX12R) jsme schopni se sbalit na 7-10 dní a strochou snahy i na dva týdny.
Oblečení jsme koupili Rukka, nepromokavé. Po 10 letech už bylo třeba výměny a nemusíme tahat regenkombi. No a co víc potřebuješ sebou? Funkční prádlo pod kombi, kraťasy a pár triček na večer do hospy...

Negativ
Negativ napsal 16.06.11 v 16:12

Moc pekne! Jeste jsem ji tady ve Zline nevidel. Snad se potkame! 10b

koupi