Suzuki AN 250 Burgman (1999)

Vlastník Fantan
Vloženo 27.3.2011
Aktualizováno 23.4.2011

Tento "gaučomotocykl" jsem viděl a oceňoval u kamaráda, sám s ním zatím jízdní zkušenosti nemám. Není nejmladší, určitě bude mít své mouchy, ale slibuju si od něj, že mi umožní delší, rychlejší a pohodlnější cestování.

Zatím jediná zkušenost oproti ČZ 175, kterou jsem měl předtím - podstatně mohutnější, těžší a obtížněji garážovatelná. To po koupi, nyní doplnění:
Po najetí asi 400 km: jízdní projev - to je balada! Do zatáček jede sama, moje obava z náklonu (pozůstatek zkušeností se skútrem Čezeta 175, která se pravé zatáčky kvůli 12" kolům a nízkému výfuku bála) naprosto bezpředmětná, variátor reaguje bez zpoždění, pohodlí jízdy díky křeslovitému sedlu a prima pérování - nádhera. Na to, že nejsem žádný střízlík a motorka má svou váhu je spotřeba snad až neuvěřitelná - kolem 2,5 l/100 km - jel jsem ovšem sám, bez "batůžku". Cestovní rychlost bez problémů přes 120, jezdím ovšem raději do těch 90, (pokud se mi na záda nehrne nějaký rozdováděný TIRák).
Takže zatím nadšení - už chápu, proč v Itálii skoro o jinou motorku, než skútra, člověk nezavadí.

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 28.11.11 v 22:14