BMW F 800 GS (2010)

Vlastník Paul23
Vloženo 4.3.2011
Aktualizováno 21.9.2013

Prodáno. Najeli jsme spolu skoro 20 tisíc kilometrů po Evropě a vždy mě věrně odvezla domů. Teď už dělá radost někomu jinému.

První dojmy - Na začátku lehčí nezvyk z velkého kola, ale po chvíli jsem si na to zvykl. Další problém byl v nepohodlném sedle, ale už i to je vyřešeno a od té doby jenom jezdím. Motorka je lehce ovladatelná a i přes prvotní strach z výšky není problém s manipulací na místě.

Ve městě je skvělá díky snadné ovladatelnosti, v terénu snad až na měkčí přední vidlici také bez problémů a při cestování nebo jen obyčejné vyjížďce potěší jak motor ze solidním spodkem tak s příjemnou spotřebou. Já se ještě seznamuji akorát sem stihl zajet motor a přišla zima.

Letos sem najel asi 10000Km, není to moc, ale většina byla po okrese, protože na delší vyjížďky nebyl čas. GSo si zasloužilo padáky, ALU kufry, kryty rukojetí, hliníkový kryt motoru a nový sedlo a po zimně doufám konečně přijde nějaká delší cesta.

První pokus o video z motorky:

bobgreen
bobgreen napsal 31.07.13 v 19:10

pěkný video,super .Jedeš do Nikolčic?Třeba se potkáme

Paul23
Paul23 napsal 02.06.11 v 19:58

Nemůžeš srovnávat s motorku co je stará 20 let. Jinak dík všem .

mkymoto
mkymoto napsal 20.05.11 v 22:39

Tohle BMW se povedlo. Nádhera!

šelba.
šelba. napsal 05.03.11 v 20:20

Hezká barva, fotky , značka taky dobrá. Ať jsi spokojený. Tohle není nástupce ničeho. To je prostě Bawec.

Petr_TA
Petr_TA napsal 05.03.11 v 19:54