Yamaha XV 125 Virago (1997)

Vlastník jura-klopič
Vloženo 28.2.2011
Aktualizováno 18.6.2011

Tuhle holku mám 3 roky a už jsme spolu lecos zažily. Neustále zlepšuji její vzhled díly jež si sám nebo s kamarády vyrobím nebo upravím jiné, aby jí seděli na míru :D je to taková moje stavebnice.

Na 125 ccm je docela velká na silnici nerozeznatelná od 0,5l jinak kdo se vyzná tak virážku samozřejmě pozná na první pohled. Motorka netušených možností! Docela drží v zatáčkách - jediné omezení jsou stupačky a když se do toho opravdu opřete tak uskakuje zadní kolo a přední občas podklouzne :D Vcelku bez poruch teď po těch letech mi začíná zlobit dobíjení a spojka není úplně nejlepší, ale jinak bez závad. Pokud se o to člověk stará, tak je to věčná motorka ;)Jediná opravdu těžká nevýhoda je, že poznáte na rychlosti každý sebemenší kopec, ale na rovince jí je jedno jestli veze 1 nebo 2 lidi. Na naučení asi nejlepší dváca. mám na ní naježděno 15000 a asi 30 natlačeno (došel benzín :D - nemá palivoměr)

Tak moje vymazlená Virážka je předána do bratrových rukou:( doufám že na ni bude aspoň z poloviny hodný jako já :)

ajirka
ajirka napsal 24.11.11 v 18:49

cau na nauceni opravdu staci spoleh na stroj je vinikajici tak at se bratr dobre stara a jen opatrne vzdyt je to o stilu ale ve vasich letech jsem to take tak necitil jako ted za10

Krmi
Krmi napsal 25.06.11 v 19:47

dost hustý virago jasně za 10b mej se chlape a suprovou sezonku v sedle

jura-klopič
jura-klopič napsal 03.04.11 v 14:40

já mám už pár let bandu s kterou jezdíme tak si někdy můžem dát spanilou jízdu obě bandy ;)

J.E.N.A.
J.E.N.A. napsal 29.03.11 v 20:24

to ještě né... ale někdy s námi můžeš vyrazit, založili sme takovej menší klub 125´ rádi tě mezi sebou uvidíme

jura-klopič
jura-klopič napsal 26.03.11 v 16:10

děkuju a viděl jsi to v kompletním (jak o mě řekla jendna motorkářka: SMRTKA) obleku? :D