Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2000)

Vlastník Křesťan
Vloženo 30.9.2007
Aktualizováno 15.9.2014

Vloženo: 10.08.2020, Uskutečněno: 30.04.2020, Stav tachometru: 76293 km, Zhlédnuto: 20x

Když jsem se trochu oklepal a začal chodit, dal jsem se do opravy stroje. Přední blatník se podařil vyklepat do původního stavu. Všechny plechy a nádrž jsem odvezl do lakovny, s představou, že chci nový lak na celý stroj, aby vypadal přesně jako před jedenácti lety. Padák jsem musel rozříznout flexou, abych ho mohl vůbec odmontovat. Nové trubky do vidlic, nová ložiska do krku, rovnání stupačky, řadičky. Tyčka řazení se soustružila na dvakrát. Vše co se zdálo rovné jsem kontroloval a nechával přeměřit, abych měl jistotu. Investoval jsem do progresivních pružin a ferodových brzdových destiček na předek, protože každá změna nese příležitost ke zlepšení. Na ebay jsem nakonec koupil i spodní brýle,kryt spínačky a levý kaslík. V dubnu jsem motorku postavil na kola a pokusil se nastartovat. Všechno vypadalo zdárně, už jsem čekal jen na věci z lakovny. Když se udělalo hezky řekl jsem si že to musím vyzkoušet a tak jsem dal na motorku alespoň nádrž ze sekačky a jel jsem na pumpu nafoukat kola. Brát plnou nádrž za 58kč bylo sice příjemné, ale akční rádius mi úplně nevyhovoval Tak jsem přidělal pomocí pavouka nádrž ze simsona, jezdil a nedočkavě vyhlížel nový lak.

PanCanaLL (14) napsal 12.08.2020 v 15:34+1

Takhle to nech Honzi, to je drsňácký!

reddevil666 (2) napsal 11.08.2020 v 12:11

Mám rád tvůj přístup kamaráde! Pěkný report.

• Veký servis karburace

Vzhledem k očekávání, že v nacházející sezoně bude na tachometu číslovka 100.000 km, usoudil jsem, že je třeba dopřát stroji trochu péče. V posledních sezonách mě přišlo že maximálka spadla ze 180 na 150 a že toho přemlo

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.01.2024
    Uskutečněno: 13.01.2024
  • Češi v Braniborsku - Massen Dirt Track 2023

Massen Dirt Track je Hotrodový závod v Německu, který se jezdí na pískovém ovále, vždy druhý víkend v září. Do Massenu jsem prostě letos musel. Protože jsem dostal volňásek od startujícího soupeře na Hotrodech . Hodilo s

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.09.2023
    Uskutečněno: 08.09.2023
  • Lokáč 2023

Lipenský Lokáč se letos nesl ve znamení oslavy 30th výročí vzniku budějické party BBC. Temín mám bouhužel kolidoval se závěrem naší alpské dovolené. :-( Nakonec se nám to podařilo vyřešit celkem elegantně. Po týdením po

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.10.2023