Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2000)

Vlastník Křesťan
Vloženo 30.9.2007
Aktualizováno 15.9.2014

Vloženo: 10.12.2019, Uskutečněno: 14.11.2019, Stav tachometru: 76292 km, Zhlédnuto: 31x

Byl sice listopad, ale udělalo se krásně. Měl jsem volno mezi nočníma a tak jsem se vydal do centra Plzně. Chtěl jsem poobědvat s manželkou, když se teď kuli práci, tak málo vídáme. Chtěl jsem jet na Softailu, ale protože se jsem mi ten krám nepodařilo nastartovat vzal jsem si Drakouše. Motorku jsem postavil na náměstí a vyzvednul Míšu a šli jsme se najíst. Po o bědě jsem se dlouho nezdržoval, chtěl jsem ještě přehodit na auto zimní kola, dokud je světlo.
Vyjel jsem z náměstí vjel na Saský most na konci je křižovatka, ale semafory byly mimo provoz. byl jsem na hlavní a tak jsem jel, ne víc než 50 padesátkou. Na křižovatce to do mě napálil zleva kluk v černým golfu. Nedal mi přednost. Viděl jsem ho jen okamžik, nestihl jsem ani sáhnout po brzdě. Rána motorku vychýlila ze směru a já vzápětí narazil čelně do auta, které stálo zprava a dávalo mi přednost. O auto se motorka zastavila a já přes něj přeletěl na druhou stranu Tam jsem zůstal v bolestech ležet. Pomohli mi svědci. Rozjel se kolotoč, Hasiči, Policie, Záchranka. (V tomhle pořadí) Špitál, kde mi po CT řekli že to vypadá jen zlomenou nohu. Byla mi hrozná zima zahřál jsem se až když mě přijali na Jipku.
Mezitím jsem řešil takový věci, jako, že nepůjdu na noční, kdo se postará o motorku, tak že manželka se o celé události dozvěděla z druhé ruky. Můj Strážný anděl odvedl skvělou práci Personál v nemocnici byl super. Po pár dnech jsem mohl domů. Tak že teď pajdám se sádrou a chodím smutnit do garáže . Motorka má zmuchlanej předek a levou stranu. Volám a píšu si s pojišťovnou, snažím se dát co nejdřív dohromady.
Měl jsem velikou kliku, při tom držkopádu jsem jen lehce klepnul hlavou o zem. Helmu jsem odřel přímo v místech kde mám samolepku "JESUS IS LORD" Můžu já bejt vůbec ateista, když mě Ježíš pořád takhle zachraňuje? Asi těžko

Dřív, nebo později...

kratop00 (3) napsal 21.04.2020 v 14:55

To zamrzí. Pak napiš jak dopadla anabaze s pojišťovnou.

1 reakce

Křesťan
Křesťan 10.08.2020 v 13:53

Pojišťovna se k tomu postavila čelem, hned jak jsem doložil všechny náležitosti.

Marty--Mortimer (16) napsal 14.12.2019 v 20:46

Honzo hlavně že jsi relativně v cajku,motorku opravíš......další blbá zkušenost.Drž se a srůstej.

fatman (32) napsal 13.12.2019 v 15:43

To je mi moc líto a držím palce, ať se brzo uzdravíš a dáš vše do kupy.

Milan1963 (272) napsal 11.12.2019 v 02:30+1

Podobně jsem to měl vloni. Motorka jezdí, já jsem zdráv. Přeju ti, aby tomu bylo brzy taky tak.
Prostě - štěstí v neštěstí. Aneb Ježíš opravdu zachraňuje.

PSanec (130) napsal 10.12.2019 v 15:44+1

Drž se chlape, motorka se opraví,to není nic,hlavně že ses dopadl vcelku dobře.Já měl asi 30 bouraček,11 zlomenin naštěstí jen ruce a nohy taky léčeno sádrovou fixací.Rozbil mnoho motorek, všechny se opravily.Vím,že tě sere ,že tě sejmul ten kluk z golfu,ale bohužel to je život.Za svůj profesionální život jsem viděl mnoho těžkých případů i těch se špatným koncem.Doufám.že už si zdráv a těšíš se na jaro,až zase budeme lítat na motorkách,Přeji dobrý rok 2020 a hlavně zdraví.

• Veký servis karburace

Vzhledem k očekávání, že v nacházející sezoně bude na tachometu číslovka 100.000 km, usoudil jsem, že je třeba dopřát stroji trochu péče. V posledních sezonách mě přišlo že maximálka spadla ze 180 na 150 a že toho přemlo

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.01.2024
    Uskutečněno: 13.01.2024
  • Češi v Braniborsku - Massen Dirt Track 2023

Massen Dirt Track je Hotrodový závod v Německu, který se jezdí na pískovém ovále, vždy druhý víkend v září. Do Massenu jsem prostě letos musel. Protože jsem dostal volňásek od startujícího soupeře na Hotrodech . Hodilo s

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.09.2023
    Uskutečněno: 08.09.2023
  • Lokáč 2023

Lipenský Lokáč se letos nesl ve znamení oslavy 30th výročí vzniku budějické party BBC. Temín mám bouhužel kolidoval se závěrem naší alpské dovolené. :-( Nakonec se nám to podařilo vyřešit celkem elegantně. Po týdením po

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.10.2023