Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník kolda1975
Vloženo 19.2.2011
Aktualizováno 13.6.2011

Spolehlivý, komfortní stroj vhodný na každodenní ježdění i dlouhé cestování.

DL 650 jsem zakoupil nové jako jeden z prvních majitelů v ČR na základě recenze v SUPERMOTO, kdy jsem původně uvažoval o motocyklu TRANSALP. V-Strom mi až dosud funguje bez sebemenších závad a i když se občas podívám na jiné stroje, tak jsem prozatím stále neobjevil lepší poměr mezi pořizovací cenou motocyklu a jeho užitnými vlastnostmi.
Stroj je absolutně spolehlivý. Za 7 let užívání (najeto celkem 28.200 km) jsem neměl ani jednu závadu. Pravidelně servisován v autorizovaných servisech (každých 6.000km).
Výměna zadní pneu po 20.000km , přední po 23.000km (obě originál Bridgestone). Výměna řetězovky po 24.000km.
Motocykl má velmi plochou křivku kroutícího momentu. Od použitelných cca 4.500 rpm do maximálních cca 9.000 rpm jede skoro jako elektromotor bez výkonnových propadů a špiček. Vhodný pro začátečníky i klidnější zkušené jezdce, na každodenní dojíždění do práce i na cestování ve dvou a s plnou bagáží (nejdelší cesta Rumunsko, 4.500km).
Jediná "výtka" souvisí s výše uvedenou křivkou výkonu a kroutícího momentu, kdy je stroj velmi předvídatelný a přátelský ve všech režimech jízdy. Na motocyklu mi chybí emoce.

istonbike
istonbike napsal 31.07.11 v 19:38

Tenhle popis Stroma je opravdu šitý na jeho tělo ..taky jsem to zjistil 10b

HordaStodulky
HordaStodulky napsal 25.02.11 v 08:34

Nejlepší možná volba pro víceúčelový stroj. Jasných 10b.

oldsandal
oldsandal napsal 22.02.11 v 16:29

Pěknej stroj ! Kolik máš najeto?

V-Stromek
V-Stromek napsal 21.02.11 v 13:25