Ducati 620 Sport (2003)

Vlastník Sojky
Vloženo 13.2.2011
Aktualizováno 16.3.2023

Poslední z klasických supersportů od Ducati vybavena motorem o obsahu 618 ccm s výkonem lehce přes 60 koní. Ideální pro kluka(holku) co nechce lámat rychlostní rekordy ale projíždět se krajinou a užívat si jízdy.

První dojmy - Moc to nejede. Podvozek a brzdy fungujou. Nesere se to jak se povídá :-D

DUCATI 620 SPORT

MOTOR: Vzduchem chlazený, čtyřdobý dvouválec do L
OBJEM: 618 ccm
VÝKON: 24 kW dle TP(46 kW)
HMOTNOST: 168 kg
OBJEM NÁDRŽE: 16 litrů
PŘEVODOVKA: pětirychlostní
PŘEDNÍ BRZDA: 2 kotouče 320mm, čtyřpístkový třmen Brembo
ZADNÍ BRZDA: kotouč 245mm, dvoupístkový třmen Brembo
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST: 155 km/h dle TP (220? km/h)

Zkušenosti:
Zatím minimální, čekám na noty. První postřehy: Slušný zátah, jedovaté brzdy a dobrý podvozek.

Servis:
1. servis - příprava na sezónu:

Ihned po přivezení motorky domu jsem jí chvilku projížděl a všimnul jsem si rozkmitání řidítek při prudším brždění, bylo rozhodnuto, půjde na servis. No a když už servisovat tak se vším všudy. Výměna oleje a filtru v motoru, výměna oleje v předních tlumičích, výměna brzdový kapaliny v přední brzdě, spojce a zadní brzdě, přetěsnění spojkové pumpy, protože tudy unikal olej, výměna pneumatik protože přední měla cca 1 mm a byla oskákaná a zadní byla sjetá doplacata a vzorek v prostředku chyběl. Dále jsem zkontroloval řemeny, dopnul řetěz a slepil prasklý rámeček víčka nádrže. Jelikož byla každá stupačka jiná tak jsem si vyrobil nové, snad aspoň chvíli vydrží. Ještě mě čeká oprava kapotáží a montáž zadního světla na které netrpělivě čekám.

Olej Castrol Power 1 Racing 4T 10W50 4l - 708Kč
O-kroužek spojové tyčky 2ks - 4Kč
O-kroužek spojkové pumpy 1ks - 5Kč
Brzdová kapalina Liqui Moly DOT 4 - 111 Kč

Postupem času budu doplňovat

Tak dnes jsem přijel domu na káře. Zjistil jsem že to nedobíjí, tak jsme s tátou proměřili alternátor a zjistlili že je prošlehlý jedno vinutí. Už mám objednaný nový z anglie, tak uvidim co vydrží.

Motorka je konečně složená a opět plně pojízdná, doufám že na hodně dlouho.

MJSZ
MJSZ napsal 28.02.14 v 18:22 10b.

10 bodů z 10 za výběr motorky a detailní popis.

-MaňaS-
-MaňaS- napsal 22.01.12 v 18:03

Pěkná Ducna :) 10b

Sojky
Sojky napsal 28.11.11 v 17:25

Prví 3 fotky byly od předchozího majitele, zbytek můj a já nic neupravuju, nemám na to nervy.

Kovi
Kovi napsal 28.11.11 v 14:36

při těch upravach fotek ve photoshopu bych tolik nepřidával na červené,nepusobi to přirozeně.

s4r
s4r napsal 13.04.11 v 17:10

No, koukám, že od té doby, co jsem jí Romanovi prodal, se tedy mění převelice...