Ducati Monster 900 (i.e.) (1998)

Vlastník Marťan666
Vloženo 29.1.2011
Aktualizováno 13.1.2012

Stroj,kterej mě dlouho nenechával chladným s úžasným zvukem motoru,geniálním dvouválcem a super podvozkem,co chtít víc.Otevřenej vzduchovej filtr KN,otevřené výfuky Ducati performance od Remusu s nějakou příměsí titanu

Co k tomu motu říct snad jen,těším se na co nejvíc v pohodě kilometrů,kdo má ví,že to je srdeční záležitost,mašinka z úžasným charismatem,není to o adrenalinu,ale o pocitu z jízdy,kterej je prostě super i když adrenalin umí tenhle stroj,taky nabudit

Takže začnem servisem:Stav po koupi,gumy sjetý na prach koupeny jiné ne slicky,ale gumy,které maj vzorek,aspon nějakej,Řetěz vytahanej tak,že obvyklé pocukávání při nízkejch otáčkách motoru se proměnilo v přískokem vpřed,takže tudy cesta nevede=objednán novej řetěz D.I.D,při demontáži zjištěno proč řetěz nešel vyštelovat neboť sekundární kolečko,jak jsem posléze zjistil nemělo polovinu zubů,to jsem ještě neviděl, takhle opravdu nechápu,jak mohl předchozí maj.jezdit,takže koupeno nové,čištěny svody,vyměněny svíčky,seřízeny karbecy,koupena nová baterka,momentálně kryt spojky na úpravě u frézaře foto doplním ,hotovo.Tak dokoupena krovka,,ted ještě na komaxitu ten kryt spojky

woko
woko napsal 23.04.12 v 14:37

Pěkný příšerka

Morb...
Morb... napsal 27.03.11 v 07:12

Jak tak na ni koukam premejslim proc jsem si vlastne poridil po M6 900ss? pekna at vam to jezdi

Jani3ka
Jani3ka napsal 02.03.11 v 08:51

No jo, Ducati je srdcovka Ať vám to taky pěkně jezdí

Petersonn
Petersonn napsal 27.02.11 v 11:29

já bych z toho měl strach, přeci jen už je to dost starý..

Venca004
Venca004 napsal 26.02.11 v 13:34