Jawa 175/356 (1960)

Vlastník silv
Vloženo 17.1.2011
Aktualizováno 28.2.2013

První dojmy - Naprosto bezproblémová motorka. Šlape jako hodinky a díky svému věku a stavu budí zaslouženou pozornost. Ideální pro projíždění krajinou a kochání se při krásném počasí.

Po téměř 20 letech motorka v garáži. V solidním stavu a s doklady. Originální opískované blatníky jsem dostal k motorce a půjdou do lakovny.
Teď nás čeká kompletní rozebrání a vyčištění a jestli bude všechno v pořádku, tak na STK. Nemůžu se dočkat první vyjížďky.
Duben 2011 - Blatníky jsou nalakované a přední je na svém místě. Probíhá postupné čištění stroje a příprava na STK. Zároveň podnikám malé vyjížďky, sice zatím bez SPZ, ale nedá mi to.
Květen 2011 - STK úspěšně za námi. Dnes jsem vyzvednul značku a v sobotu se vydáme s Jawičkou na první výlet jarním Posázavím
Červen 2012 - každý víkend spolu brázdíme silnice ve středních Čechách. Šlape jako hodinky!!
Únor 2013 - od ledna je motor u pana Růžičky v Jawě Strašnice na generálce. Už se těším na jaro.

VGT
VGT napsal 17.09.15 v 18:37 9b.

Ještě zpětné zrcátko bych vyměnil za více "retro".
Ale jinak celkově velmi pěkný kousek

Vydrik
Vydrik napsal 11.11.13 v 00:00

Moc pěkná 10b

bartaklev
bartaklev napsal 07.03.13 v 00:26 10b.

Moc pěknej kousek a na svý stáří...hned se pozná stará, poctivá práce...

vanemuine
vanemuine napsal 28.02.13 v 15:23 10b.

Překrásná motorka v super stavu! Přeji spoustu pohodových jízd Posázavím

EEE
EEE napsal 28.02.13 v 08:58

To je paráda. Hodně závidím, že je po STK. A snad skoro nejvíc tu SPZ. Být v řadě u přepážky, tak předběhnu ještě tři lidi a měl bych památku na jednu svoji bejvalou mašinu