Suzuki GSX 750 F (2002)

Vlastník Dr.Myšák
Vloženo 12.1.2011
Aktualizováno 18.3.2013

Můj Čertík, jsem překvapenej co ten motor dokáže, je fakt dokonalá. Hodláme hodně cestovat v sezóně 2011.

První dojmy - První dojmy byly neuvěřitelné, tak velký a robustní stroj sem ještě v rukou neměl. V nízkých rychlostech na mě působila poněkud těžkopádně, ale jakmile se rozjela, bylo to pravé ořechové. Krásně padala do zatáček a ta akcelerace po ER-5 byla doslova neuvěřitelná

Byla to láska na první mrknutí. Když jsem ji viděl na internetu za slušnej peníz, tak jsem si řekl: "tak tu musím mít". Hned jsem volal do bazošu a domluvil se na prohlídce... Hned jsem ji viděl na vlastní oči, tak moje touha k ní se ještě zvětšila. Tak jsem ji hned koupil (dne 12.1.2011). Ovšem byla v Chrudimi - ááá sakra, domů to bylo 150km ještě k tomu přes Českomoravskou vrchovinu, teplota atakující +2 stupně, občasné přeháňky, ale ani to mě neodradilo. Prvních 20km bylo v pohodě, pak se ovšem projevila lednová zima, ale přežil sem. Zas tak hrozný to nebylo ( ale do rámečku si to určitě nedám ).
Krásná černá GSX ( jménem Čertík ) je dotažená z Itálie se servisní knížkou a najetými 15.000km. Musím řící, že jsem se napřed ke čtyřválcům stavil skepticky, ale ten motor je prostě dokonalej. Táhne i z nízkých otáček a neškube. O tom sem si mohl nechat jen zdát u ER-5... Je to cesťák jak vyšitej, nevěřil jsem tomu, ale ta kapotáž fakt k něčemu je a foukám mi jen na helmu, jinak sem celej zakrytej kapotáží a štítkem. Měl sem trošku strach z velikosti motorky a váhy ( sem trošku pidimužík 172,5cm ), ale nebylo to tak hrozný. Těžiště je proklatě moc nízko, tak se ani nezdá, že váží 211kg bez náplní - např ER-5 jen 179kg. 68kw s tou váhou moc nesvede, ale na vyřádění určitě stačí. Jen mi trošku vadí zvuk motoru, jako kdyby to byl "vysavač" , mohlo to být lepší, ale já jí ten zvuk odpustím. Jinak chválím soudruhy ze Suzuki, že sedlo není z kůže, ale z nějaký gumy či co to je a vůbec to neklouže
Jinak jich moc na českých silnicích nepotkáme. Nevím proč, předchozí generace neměla moc dobrou pověst a navíc cena atakující 240tis. kč také nebyla moc příjemná.
Toď vše, na jaře určitě přidám další zkušenosti, ale mám z tý motorky fakt dobrý pocit.

COON
COON napsal 04.04.11 v 13:37

Vypadá výborně

luigin
luigin napsal 21.02.11 v 12:46

moc pěkná a zachovalá motorka...dej tam laďák a už z ní nebude vysavač za 10b.

kawaděd72
kawaděd72 napsal 19.02.11 v 21:22

Děkuji,moc krásná Sůzinka 10b s přáním super chvil v sedle

istonbike
istonbike napsal 08.02.11 v 16:32

Fakt je moc krásná...koupil jsi skvěle

tomsn94
tomsn94 napsal 20.01.11 v 20:53