Honda NSR 125R (2000)

Vlastník komaraci
Vloženo 11.1.2011
Aktualizováno 11.1.2011

Honda nsr 125r krásná "stopětadvacítka" s velkým vzhledem,A na naučení bezvadný stroj!!

Motorku jsem koupil v Srpnu roku 2009.Moto bylo v perfekním stavu..tak jsem ani nic nemusel kupovat-doplňovat(snad krom eleje do nádrž).

b]Spotřeba??[/b] všichni mi to říkali a já tomu pořád nevěřil ale doopravdy při svižnější jízde si 6l veme... (Ale po čase co jsem něco najek na moto tak jsem docela klesl na 5 litrů

Takže krásná strojovka od Hondy jménem NSR 125R
Stroj je vybaven dvoudobým jednoválcem chlazený kapalinou. Výfuková přívěra ovládaná elektronicky.Motor je vybaven Karburátorem Dell \' Orto phbh 28 BD. motorka je vybavena 6-stupňovou převodovkou která se zdá být i dobrá když jsem motorku koupil projel sem se vše super ale na 6 rychlostní stupeň na nižší otáčky než 7500 (druhý dech) pouze držela rychlost a někdy ani to ne :( :(

Hondička má brzdy dvou pístovky, přední Plovoucí kotoučové 318 mm což na 125ccm bohatě stačí. Zadní Kotoučová 220mm, také 2 pístkovka ale u zadní je trochu problém je znát že reaguje hůře než přední a celkem dost se hřeje-jinak přední funguje na jedničku.. :)

Kola mají rozměry Přední 17-100/80 Zadní 17-130/70 což si myslím plně dostačující.
Hmotnost se pohybuje kolem 130Kg z náplněma což je na dvácu docela těžké ale když se to veme jako motorka tak je lehoučká a lehce ovladatelná.

Moto jsem prodal na začátku srpna roku 2010..A myslím si že mě todle moto docela hodně naučilo,Po téhle motorce jsem chtěl si koupit Honda cbr 600-RR..ale jak si mi to nedovolily finance tak jsem koupil cbr 600-F sport a jsme spokojenej.

Ze zkušeností co jsem z moto nasbíral ohledně NSR 125 můžu jenom odporučit když se o tuto motorku staráte opravdu drží a připravý vám krásný zážitek z jízdy.

Víťan
Víťan napsal 30.06.11 v 13:20

NSR 125 není vůbec špatná. Je hbitá a super ovladatelná.
Je to kvalitní stroj.
10 b.