CFMOTO Urban 150 R (2006)

Vlastník Marex
Vloženo 15.12.2010
Aktualizováno 20.11.2011

Stroj hodný velkého muže s oběma rukama levýma a rudou hvězdou místo mozku.

Naprosto otřesná zkušenost s naprosto otřesným strojem vyrobeným v otřesné fabrice za otřesných podmínek z otřesného materiálu, otřesně levýma rukama!!!
Kopie Yamahy Why- to je taky to jediné, co bylo dobré. Prodejce podvodně prodával stroj jako Daelim!!! Vše doloženo v papírech. Techničák byl problém vůbec vystavit!!! Během jednoho měsíce tyto závady: Alternátor- totální konec. Po opravě za 3tis. dobíjí pouze 2 fáze. To mě nechal 2x stát přímo v křižovatce, pže chcípl a nešel natočit.
Brzdy- Přední kotouč se špatně kamarádil s brzdičem a když měl dobře brzdit, přehříval se i za jízdy, kdy byla brzdová páčka v klidu a když se tomu povolilo, tak to zase skoro nebrzdilo.
Prasklé těsnění pod hlavou- Voda stříká dokonce i z plastu zpoza řídítek! Podezření za "načatý" válec.
Rez na všech šroubech, vibrující plech na výfuku, který vydává šílené zvuky ve středních otáčkách, kolabující alarm, který blokuje strat skútru a možná jsem i něco opoměl. Vážení! Jděte do toho! Skůtr je k mání na internetu v jednom bazaru a byť jsem jim jej na základě uvedených závad vrátil a vědí o nich, přesto nabízí stroj se slovy: Výborný stav!!! : )))
Takže mi z toho pramení: Čínu nebrat!
Na Čínu nesedat!
Na Číně se nechat ani svézt!!!

Marex
Marex napsal 11.02.15 v 22:54

No dobře mi tak. Ojetinu z Číny... to je přece vrchol debility...a to přes podvod KŘENOVICKÉHO bazaristy. Mám být důslednější. Ale aspoň jsem nepřišel o všechny prachy. Levná zkušenost to ale nebyla. Těch najetých 100 Km mne vyšlo na nějakých 10 tisíc. :D

gresini
gresini napsal 20.07.13 v 07:36

dobře jsem se zasmál

dejf.
dejf. napsal 01.12.11 v 20:45

super popis dlouho sem se tak nesmal

Marex
Marex napsal 24.11.11 v 20:41

Bábovička má nějakou hodnotu. Tohle neé.

TheFrida
TheFrida napsal 20.11.11 v 16:36