Honda NX 650 Dominator (1989)

Vlastník Vondri
Vloženo 12.7.2006
Aktualizováno 3.8.2009

Už má jiného majitele
Rok 1989 ještě i s kickstartem.Musel jsem udělat výbrus,dal jsem tam WIseco a spoustu dalších nových věcí,teď už je OK Nové fota rozebraného motoru,další foto je po složení

Zkušenosti: tak je to starší stroj takže už je po GO motoru kterou sem sám provedl a tak teď je v poho

Cesty: EV,Osová Bytíška,Nikolčice.a jezdím po republice

Další info: KN air filter

MaraXR
MaraXR napsal 04.10.07 v 20:40

Hodne husta motorka! zkuk na pul kilaku uplne suprovej! sam to mohu potvrdit!

smazany37321
smazany37321 napsal 25.09.07 v 17:56

Ahoj koupil jsem si také hondu dominator 650 a sháním na ni střední díl masky(rámek na světlo) R.v.1995 Nemohl by si mi poradit kde bych ho mohl sehnat za rozumnou cenu??? E-mail vstrikovacpaliva@seznam.cz

Vondri
Vondri napsal 16.09.07 v 15:56

Tak spotřeba záleží jak za to taháš ale dá se jet i za 4,5 l rychlost do 100km/h<br />
a v terenu spotřebu nepočítám to je zbytečný ale nateče toho tam dost<br />
<br />
Tak GO na kolik přesně vyšla ti neřeknu sehnal sem pak jinej motor a jezdím na ten + dám do kupy další ale až nechám udělat u známýho 3kový a 4kový kolečka<br />
<br />
Jinak měnil sem jen píst+výbrus ložiska a gufera na ventilech,kolečka budu dávat ty 3kový a 4kový nový<br />
no a k cenám WISECO píst 4500+500 výbrus<br />
gufera na ventile 80 kč kus potřeba sou 4ks<br />
Vahadla a vačka byla nová od předchozího majitele a nekecal je fakt jak nová<br />
vačka jinak stojí asi 5000 a vahadla asi 2000 kus

Rebit
Rebit napsal 22.08.07 v 13:34

K te spotrebe ... zatim se drzim kolem 5l... v terenu sem ji jeste moc netrapil takze se uvidi pak .. je dost tezka tak hard enduro musim ozelet - ale po polnich a lesnich cestach je to parada ( s myma 70 kily to zameta pekne ). Jinak taky pekny domik ... jinak pro ZAJIMAVOST co si tam menil a na kolik te vyslo GO? Pripadne kolik stoji pist atd... pokud budes mit cas, muzes se rozepsat treba do mailu nebo tak.Diky at jezdi!

rámus
rámus napsal 13.07.06 v 08:11

Je to fakt dobrý tiše závidím