Yamaha WR 125X (2010)

Vlastník Ktm-Wallis
Vloženo 29.11.2010
Aktualizováno 29.11.2010

Super moto, které je ve své kategorii prostě jednička.

Motocykl, za který se nemusí stydět zkušený motorkář. Ačkoli postrádá výkonové parametry dospělých supermotardů, svým vzhledem a jízdnímy vlastnostmy se jim neuvěřitelně podobá. Nemluvě o tom, že pro začínající jezdce je prostě fenomenální.

Kreuz88
Kreuz88 napsal 04.12.10 v 22:56

Je to sice moc líbivá mašinka ale svezl jsem se a bohuže to vůbec nejede a to tak že je to úplně mrtvý. Zlatá MZ 150, to bylo oproti těmhle malejm 4taktům dělo. Je pravda že už sem starší člověka jezdím na silnějších strojích..ale panu majiteli jsem zapůjčil Suzuki SV 650 S na zkušební projížďku, a sám uznal že ve svém věku mohl investovat tu nemalou částku do vhodnějšího stroje Ale na 125ku dobrý nooo..dávám Walissovi 10b ale jenom proto že je to bejvalej spolužák Sorry Wallis ale musel sem to napsat

Mann
Mann napsal 04.12.10 v 15:52

Ta se Yamaze fakt povedla a řekl bych, že v této kategorii¨
nemá rovnoceného konkurenta. Krásný design, podtrhujíce sportovní ambice a velikost dospělé motorky dávají dohromady pllný počet bodů

Radiomen
Radiomen napsal 30.11.10 v 19:53

nádhera , tak přeju ať se naučíš pořádný whellie, od tohodle mašina je, ode mne 10b

AlesB6S
AlesB6S napsal 30.11.10 v 17:00

Vypadá fakt skvěle Tak ať taky tak skvěle slouží Jasnejch 10b.

kratasss
kratasss napsal 30.11.10 v 11:58

Krásnej motard mít takovej stroj v 16 tak nosím ze školy aji jedničky tak přeju spoustu kilometrů bez nehod!!