Suzuki SV 1000S (2004)

Vlastník kuchta50
Vloženo 24.11.2010
Aktualizováno 25.2.2022

Rozhodoval jsem se mezi Dukati a Suzuki SV 1000 S.Pořád jsem nemohl najít motorku,co by mi sedla.Za poslední 3 roky to byla čtvrtá motorka,svezl jsem se a bylo jasno.Byla po velice lehkém pádu,pár prasklin na kapotě a uražený blinkr.

První dojmy - 22.6.2007 jsem ji koupil.Jak jsem psal,byla lehce padlá.Kamarád mi ji odstrojil a nechal zavařit kapotu a hned nalakovat.Vyměnil náplně a už jsem na ni mohl lítat.Zátah velmi slušnej,na mokru jsem si musel dávat pozor,při výjezdech ze zatáčky si ráda hrábla.

Motorku bych doporučil pro - Pro mladé blázny

Doplňky na motorce - kufry givi s držáky,ale pak jsem to sundal,bylo to obludné

Suzuki jsem měl jeden rok.Najezdil jsem na ni asi 8000 km.Nádherně seděla,tahala a ani moc nežrala.Teda pokud jsem za to vzal pořádně,tak 9 l,ale normál jsem se vešel do 7.Jednou jsem na ni tak zblbnul,že jsem vyzval kamaráda na Ducati Bipostu,že si to rozdáme do hor.Máme tady super novou silnici,dva pruhy nahoru do hor,svodidla z obou stran,poloměr zatáček tak 300 m.No,ze začátku to šlo,pak začal za to tahat a začal mi ujíždět.Ať jsem dělal co jsem dělal,prostě jsem si jak 230 do těch zatáček nedovolil a to mě házelo při výjezdu do svodidel,že jsem musel ubírat.Kolenem jsem brousil celé zatáčky a stejně mi nadělil tak půl kiláku.Pak mi vysvětlil,abych koleno zastrčil a až budu brousit loket,tak to je ono.Jenomže to bych si při tom určitě nadělil i do trenýrek.Tam jsem pochopil,že už jsem na to starej,pud sebezáchovy už začal fungovat.Manželka na mašinu furt nadávala,bolely ji z ní nohy,musel jsem zastavovat každých 50 km a to mě moc nebralo.prodal jsem ji a koupil zas jinou.

Jenom pro smutné info.Můj známý znal kupce moji motorky,ale bohužel se na ni při bouračce zabil.To je mi líto.

Sefo
Sefo napsal 03.12.10 v 16:42

Joo, tehdy jsem nad ní slintal, když jsem jí poprvé viděl!

karf
karf napsal 24.11.10 v 14:14