Minibike Nezařazené (Čína) (2008)

Vlastník KlaraCroft
Vloženo 21.11.2010
Aktualizováno 1.12.2010

ATV minibike 50 (ve stylu Kawasaki ninja)automat..

Tento minibike značky ATV jsem zakoupila v dubnu roku 2008 ve Vrutici u firmy Kohout moto.Minibike nebyl složený a měl oranžovo čevenou bílo modrou barvu no hrůza.Takže kosmetických úprav bylo požehnaně.Nejdříve jsem minibike složila,jelikož je malinký vše jsem dělala přez zimu u mě v pokojíčku,Barva se mi nelíbila takže jsem jí přestříkala na zeleno-černou barvu ve stylu kawasaki ninja,kterou má můj kamarád pan motorkář,ten mi také sehnal a poslal poštou polepy na ní.Dále jsem si nechala vyrobit číslo na přední masku jak jinak než 7.A do větracích otvorů dala černou síťku,vyměnila pláště, čepičky ventilek(lebky) a trochu upravila stupačky pro jistotu,vyvrtala jsem na přední masku dirku a dala malinké zrdcátko,vycpala jsem molitanem sedlo.Dále se chystám jí doplnit o tachometr a na zadní kostru přivařit pár drobností,aby se na ní dalo více blbnout.Motor o obsahu 50ccm,jednoválec,vduchem chlazený 2T,objem nádrže 1L,výkon 2,5kw,nosnost je 110kg,jeho váha je 23kg,nejvyšší rychlost je 70km/hod.Jezdím no spíš blbnu na tom často,je to skvělá hračka,taková moje malinká želva ninja

Sob
Sob napsal 23.01.11 v 23:00